Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO9-Blauw

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2019 10:00 DSV JO9-1 Wittenhorst JO9-2 vriendschappelijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 dec. 2018 Blerick JO9-3 Wittenhorst JO9-Blauw 0 - 12 B4430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 3e ronde
20 okt. 2018 ST Sporting S.T./SVEB JO9-1 Wittenhorst JO9-Blauw 2 - 7 B4420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 2e ronde
15 sep. 2018 Wittenhorst JO9-Blauw Kronenberg JO9-1 17 - 1 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
8 sep. 2018 Wittenhorst JO9-Blauw ST America/Meterik JO9-1G 12 - 2 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
1 sep. 2018 Hegelsom JO9-1G Wittenhorst JO9-Blauw 0 - 12 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule

Competitie (2e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt

Er zijn momenteel geen standen beschikbaar.

Onder 9 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO9-Blauw 3 3 0 0 41 3 38 9
2 ST America/Meterik JO9-1G 3 2 0 1 17 13 4 6
3 Hegelsom JO9-1G 2 0 0 2 1 20 -19 0
4 Kronenberg JO9-1 2 0 0 2 1 24 -23 0

Competitie (2e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt

Er zijn momenteel geen standen beschikbaar.

Onder 9 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST America/Meterik JO9-2G 1 1 0 0 21 0 21 3
2 ST RKESV/VV GKC / RKHVC JO9-1G 1 1 0 0 14 1 13 3
3 Grashoek JO9-1 1 1 0 0 12 1 11 3
4 FC Maasgouw JO9-1 1 1 0 0 12 3 9 3
5 Ysselsteyn JO9-1 1 1 0 0 8 0 8 3
6 SVC 2000 JO9-3 1 1 0 0 15 8 7 3
7 Veritas JO9-2G 1 1 0 0 7 0 7 3
8 Wittenhorst JO9-2 1 1 0 0 7 2 5 3
9 Wilhelmina'08 JO9-1 1 1 0 0 8 4 4 3
10 SVH'39 JO9-1 1 1 0 0 7 4 3 3
11 Helden JO9-2 1 1 0 0 4 2 2 3
12 Blerick JO9-3 1 1 0 0 4 3 1 3
13 DES Swalmen JO9-3 1 1 0 0 4 4 0 3
14 IVO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 S.V. Oostrum JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Oranje Blauw'15 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bieslo JO9-1 1 0 0 1 4 4 0 0
18 Wittenhorst JO9-3 1 0 0 1 3 4 -1 0
19 IVO JO9-2 1 0 0 1 2 4 -2 0
20 SVC 2000 JO9-2 1 0 0 1 4 7 -3 0
21 SHH JO9-5 1 0 0 1 4 8 -4 0
22 ST Sporting S.T./SVEB JO9-1 1 0 0 1 2 7 -5 0
23 FC Oda JO9-2 1 0 0 1 8 15 -7 0
24 FC Maasgouw JO9-2G 1 0 0 1 0 7 -7 0
25 H.B.S.V. JO9-2 1 0 0 1 0 8 -8 0
26 Haelen JO9-1 1 0 0 1 3 12 -9 0
27 RKMSV JO9-2 1 0 0 1 1 12 -11 0
28 SHH JO9-4G 1 0 0 1 1 14 -13 0
29 H.B.S.V. JO9-3G 1 0 0 1 0 21 -21 0

Onder 9 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO9-Blauw 1 1 0 0 12 0 12 3
2 S.V. Oostrum JO9-1 1 1 0 0 12 1 11 3
3 Grashoek JO9-1 1 1 0 0 6 0 6 3
4 Wilhelmina'08 JO9-1 1 1 0 0 8 5 3 3
5 SVH'39 JO9-1 1 1 0 0 5 2 3 3
6 IVO JO9-1 1 1 0 0 5 5 0 3
7 ST RKESV/VV GKC / RKHVC JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Maasgouw JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVC 2000 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DES Swalmen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ysselsteyn JO9-1 1 0 0 1 5 5 0 0
12 Veritas JO9-2G 1 0 0 1 5 8 -3 0
13 Oranje Blauw'15 JO9-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 Helden JO9-2 1 0 0 1 0 6 -6 0
15 ST America/Meterik JO9-2G 1 0 0 1 1 12 -11 0
16 Blerick JO9-3 1 0 0 1 0 12 -12 0