Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-2

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
22 sep. 2018 14:30 GFC'33 JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
29 sep. 2018 16:10 Wittenhorst JO19-2 ST Meterik/America JO19-1 4 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
6 okt. 2018 14:30 Melderslo JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
13 okt. 2018 15:00 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 Melderslo JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 3 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (2e klasse 5)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 GFC'33 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Melderslo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Meterik/America JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Venray JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wittenhorst JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-2 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Melderslo JO19-1 2 1 0 1 4 4 0 3
3 S.V. Oostrum JO19-1 2 0 0 2 2 5 -3 0