Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-2

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
21 mei 2019 20:00 Wittenhorst JO19-2 MVC'19 JO19-1 0 - 1 Competitie
18 mei 2019 15:00 Venlosche Boys JO19-3 Wittenhorst JO19-2 4 - 1 Competitie
11 mei 2019 15:00 Wittenhorst JO19-2 ST SV United/BVV'27 JO19-1 2 - 3 Competitie
4 mei 2019 15:00 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 Wittenhorst JO19-2 2 - 0 Competitie
13 apr. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-2 FCV-Venlo JO19-2 4 - 0 Competitie
6 apr. 2019 14:00 RKSVN JO19-1 Wittenhorst JO19-2 2 - 1 Competitie
23 mrt. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-2 Kessel VV JO19-1 5 - 0 Competitie
16 mrt. 2019 15:00 Baarlo JO19-1 Wittenhorst JO19-2 2 - 1 Competitie
9 mrt. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-2 H.B.S.V. JO19-1 0 - 1 Competitie
16 feb. 2019 14:30 ST America/Meterik JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 0 Competitie
9 feb. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-2 Melderslo JO19-1 1 - 1 Competitie
13 dec. 2018 20:00 Wittenhorst JO19-2 ST Meterik/America JO19-1 2 - 2 (3 - 4) B3230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 3e ronde
1 dec. 2018 14:30 SV Venray JO19-2 Wittenhorst JO19-2 3 - 3 Competitie
24 nov. 2018 15:00 Wittenhorst JO19-2 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 1 - 0 Competitie
17 nov. 2018 15:00 Wittenhorst JO19-2 Melderslo JO19-1 3 - 1 Competitie
10 nov. 2018 14:30 ST Meterik/America JO19-1 Wittenhorst JO19-2 4 - 0 Competitie
3 nov. 2018 15:00 Wittenhorst JO19-2 GFC'33 JO19-1 3 - 1 Competitie
27 okt. 2018 14:30 Wittenhorst JO19-2 SV Venray JO19-2 1 - 0 Competitie
20 okt. 2018 15:00 TSC '04 JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 5 B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde
13 okt. 2018 15:00 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 Wittenhorst JO19-2 2 - 3 Competitie
6 okt. 2018 14:30 Melderslo JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 2 Competitie
29 sep. 2018 14:30 Wittenhorst JO19-2 ST Meterik/America JO19-1 1 - 1 Competitie
22 sep. 2018 14:30 GFC'33 JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 4 Competitie
15 sep. 2018 14:30 Melderslo JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 3 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
1 sep. 2018 15:00 Wittenhorst JO19-2 S.V. Oostrum JO19-1 2 - 1 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (2e klasse 4)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 H.B.S.V. JO19-1 11 10 0 1 34 13 21 30
2 ST SV United/BVV'27 JO19-1 10 9 0 1 44 8 36 27
3 ST America/Meterik JO19-1 11 7 1 3 39 19 20 22
4 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 10 6 2 2 28 14 14 20
5 MVC'19 JO19-1 11 4 4 3 20 17 3 16
6 Venlosche Boys JO19-3 11 5 1 5 20 22 -2 16
7 RKSVN JO19-1 11 5 1 5 31 35 -4 16
8 Baarlo JO19-1 11 4 2 5 29 33 -4 14
9 Melderslo JO19-1 11 2 5 4 15 20 -5 11
10 Wittenhorst JO19-2 11 2 1 8 15 17 -2 7
11 Kessel VV JO19-1 11 1 3 7 10 37 -27 6
12 FCV-Venlo JO19-2 11 0 0 11 9 59 -50 0

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-2 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Melderslo JO19-1 2 1 0 1 4 4 0 3
3 S.V. Oostrum JO19-1 2 0 0 2 2 5 -3 0

Competitie (2e klasse 5)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-2 10 7 2 1 21 14 7 23
2 ST Meterik/America JO19-1 10 6 3 1 32 13 19 21
3 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 10 5 2 3 22 11 11 17
4 Melderslo JO19-1 10 3 4 3 17 13 4 13
5 SV Venray JO19-2 10 1 3 6 13 21 -8 6
6 GFC'33 JO19-1 10 1 0 9 13 46 -33 3

Onder 19 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-2 1 1 0 0 5 1 4 3
2 TSC '04 JO19-1 1 0 0 1 1 5 -4 0

Onder 19 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Roggel JO19-1 1 1 0 0 5 1 4 3
2 Festilent JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
3 Leonidas - W JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
4 ST EVV/St Joost JO19-1 1 1 0 0 4 1 3 3
5 ST Herpinia/OKSV JO19-1 1 1 0 0 3 1 2 3
6 NWC JO19-3 1 1 0 0 3 1 2 3
7 Mariahout JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 3
8 Juliana Mill JO19-1 1 1 0 0 1 0 1 3
9 Schijndel/DE WIT JO19-2 1 1 0 0 1 0 1 3
10 EHC/Heuts JO19-1 1 1 0 0 2 2 0 3
11 SV Hulsberg JO19-1 1 1 0 0 2 2 0 3
12 ST Meterik/America JO19-1 1 1 0 0 2 2 0 3
13 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 1 1 0 0 1 1 0 3
14 ST SVSH/SSE JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SV TOP JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 UDI'19/CSU JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
17 VCA JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SVN/BtB Consultancy JO19-1 1 0 0 1 2 2 0 0
19 Rood Groen LVC'01 JO19-1 1 0 0 1 2 2 0 0
20 Wittenhorst JO19-2 1 0 0 1 2 2 0 0
21 V.V. Achates JO19-1 1 0 0 1 1 1 0 0
22 Vorstenbossche Boys JO19-2 1 0 0 1 2 3 -1 0
23 Ruwaard JO19-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
24 SJO Helmondia-Mulo JO19-4 1 0 0 1 0 1 -1 0
25 Bruheze JO19-2 1 0 0 1 1 3 -2 0
26 Hapse Boys JO19-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 Oranje Blauw'15 JO19-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
28 Helden JO19-2 1 0 0 1 1 5 -4 0
29 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
30 RKVVL/Polaris JO19-2 1 0 0 1 0 4 -4 0