Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-1

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
30 mrt. 2019 12:45 SV Budel JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 Competitie
6 apr. 2019 12:30 SV Unitas'59 JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 Competitie
13 apr. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 Brabantia JO15-1 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mrt. 2019 Wittenhorst JO15-1 NWC JO15-1 4 - 0 Competitie
23 feb. 2019 Wittenhorst JO15-1 Scharn JO15-1 4 - 1 Competitie
16 feb. 2019 Sportclub Irene JO15-1 Wittenhorst JO15-1 2 - 4 Competitie
9 feb. 2019 Wittenhorst JO15-1 Venlosche Boys JO15-1 2 - 1 Competitie
8 dec. 2018 Brabantia JO15-1 Wittenhorst JO15-1 2 - 0 Competitie
1 dec. 2018 Wittenhorst JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1 1 - 0 Competitie
24 nov. 2018 NWC JO15-1 Wittenhorst JO15-1 0 - 3 Competitie
17 nov. 2018 Wittenhorst JO15-1 SV Budel JO15-1 4 - 1 Competitie
10 nov. 2018 Scharn JO15-1 Wittenhorst JO15-1 2 - 2 Competitie
3 nov. 2018 Mierlo Hout JO15-1 Wittenhorst JO15-1 0 - 1 Competitie
27 okt. 2018 Wittenhorst JO15-1 Best Vooruit JO15-1 2 - 1 Competitie
20 okt. 2018 Wittenhorst JO15-1 JVC Cuijk JO15-1 1 - 1 (5 - 6) B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
13 okt. 2018 SJO Weltania Bekkerveld JO15-1 Wittenhorst JO15-1 3 - 2 Competitie
6 okt. 2018 Wittenhorst JO15-1 SHH JO15-1 1 - 0 Competitie
29 sep. 2018 Wittenhorst JO15-1 Sportclub Irene JO15-1 7 - 4 Competitie
22 sep. 2018 Venlosche Boys JO15-1 Wittenhorst JO15-1 3 - 1 Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO15-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 6 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
8 sep. 2018 Wittenhorst JO15-1 Blerick JO15-1 5 - 2 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
1 sep. 2018 Venlosche Boys JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (3e divisie E)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Unitas'59 JO15-1 16 11 3 2 44 14 30 36
2 Wittenhorst JO15-1 15 11 1 3 38 20 18 34
3 Scharn JO15-1 16 10 2 4 42 25 17 32
4 Best Vooruit JO15-1 16 9 1 6 45 30 15 28
5 Venlosche Boys JO15-1 16 8 2 6 33 18 15 26
6 SHH JO15-1 15 8 1 6 34 21 13 25
7 Brabantia JO15-1 15 7 3 5 28 21 7 24
8 SJO Weltania Bekkerveld JO15-1 15 6 2 7 19 21 -2 20
9 Mierlo Hout JO15-1 16 5 2 9 27 38 -11 17
10 SV Budel JO15-1 15 4 2 9 16 33 -17 14
11 Sportclub Irene JO15-1 15 3 0 12 25 64 -39 9
12 NWC JO15-1 16 1 1 14 19 65 -46 4

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-1 3 2 0 1 11 3 8 6
2 Venlosche Boys JO15-1 3 2 0 1 2 1 1 6
3 Blerick JO15-1 3 1 0 2 3 7 -4 3
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 3 1 0 2 2 7 -5 3

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO14-1 1 1 0 0 7 1 6 3
2 SV Venray JO15-1 1 1 0 0 6 2 4 3
3 Schijndel/DE WIT JO15-1 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Bruheze JO15-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 V.V. Schaesberg JO15-1 1 1 0 0 4 1 3 3
6 UDI'19/CSU JO14-2 1 1 0 0 4 1 3 3
7 s.v. Laar JO15-1 1 1 0 0 3 1 2 3
8 Sportclub Irene JO15-1 1 1 0 0 7 6 1 3
9 Scharn JO15-1 1 1 0 0 5 4 1 3
10 RKHSV JO15-1G 1 1 0 0 4 3 1 3
11 UDI'19/CSU JO14-1 1 1 0 0 3 2 1 3
12 KVC Oranje JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
13 SV TOP JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
14 Helden JO15-1G 1 1 0 0 2 2 0 3
15 JVC Cuijk JO15-1 1 1 0 0 1 1 0 3
16 Scharn JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UDI'19/CSU JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 RKSVO JO15-1 1 0 0 1 2 2 0 0
19 Wittenhorst JO15-1 1 0 0 1 1 1 0 0
20 Deurne JO15-1 1 0 0 1 6 7 -1 0
21 BSV Limburgia/Kamerland JO15-1 1 0 0 1 4 5 -1 0
22 ST EVV/RIOS'31 JO15-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
23 WEC JO15-1G 1 0 0 1 2 3 -1 0
24 Haslou JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
26 SHH JO15-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 UDI'19/CSU JO15-2 1 0 0 1 2 5 -3 0
28 Sporting Heerlen JO15-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
29 SV TOP JO14-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
30 S.V. Brandevoort JO15-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
31 Margriet JO15-1 1 0 0 1 1 5 -4 0
32 Mierlo Hout JO14-1G 1 0 0 1 1 7 -6 0