Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-4

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-4 SV Blerick JO17-2 5 vriendschappelijk
9 feb. 2019 15:00 SV Venray JO17-3 Wittenhorst JO17-4 12 Competitie
16 feb. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-4 FCV-Venlo JO17-2 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
1 dec. 2018 Ysselsteyn JO17-1 Wittenhorst JO17-4 0 - 2 Competitie
24 nov. 2018 Wittenhorst JO17-4 VVV'03 JO17-1 1 - 11 Competitie
17 nov. 2018 Olympia'18 JO17-2 Wittenhorst JO17-4 2 - 0 Competitie
10 nov. 2018 Wittenhorst JO17-4 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO17-1 2 - 1 Competitie
3 nov. 2018 Wittenhorst JO17-4 ST America/Meterik JO17-1 1 - 1 Competitie
27 okt. 2018 VCH JO17-1 Wittenhorst JO17-4 8 - 2 Competitie
20 okt. 2018 Hegelsom JO17-1G Wittenhorst JO17-4 4 - 2 B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
13 okt. 2018 Wittenhorst JO17-4 SV Venray JO17-4 4 - 2 Competitie
6 okt. 2018 Melderslo JO17-1 Wittenhorst JO17-4 6 - 2 Competitie
29 sep. 2018 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-2 Wittenhorst JO17-4 2 - 3 Competitie
22 sep. 2018 Wittenhorst JO17-4 SVOC'01 JO17-1 2 - 7 Competitie
15 sep. 2018 SV Venray JO17-5 Wittenhorst JO17-4 0 - 6 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
8 sep. 2018 Wittenhorst JO17-4 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-2G 3 - 0 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
1 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO17-2 Wittenhorst JO17-4 1 - 8 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FCV-Venlo JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hegelsom JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kwiek Venlo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Melderslo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Merselo JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SVOC'01 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VCH JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Venlosche Boys JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Venray JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-4 3 3 0 0 17 1 16 9
2 ST SV United/BVV'27 JO17-2 3 2 0 1 16 11 5 6
3 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-2G 3 1 0 2 6 12 -6 3
4 SV Venray JO17-5 3 0 0 3 4 19 -15 0

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 VVV'03 JO17-1 9 8 1 0 47 8 39 25
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-2 9 7 0 2 39 18 21 21
3 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO17-1 10 6 0 4 28 24 4 18
4 Melderslo JO17-1 9 5 2 2 33 21 12 17
5 VCH JO17-1 9 5 0 4 29 24 5 15
6 SVOC'01 JO17-1 10 5 0 5 33 23 10 15
7 Wittenhorst JO17-4 10 4 1 5 19 40 -21 13
8 Olympia'18 JO17-2 9 4 0 5 13 19 -6 12
9 SV Venray JO17-4 10 2 0 8 18 35 -17 6
10 ST America/Meterik JO17-1 10 1 3 6 8 30 -22 6
11 Ysselsteyn JO17-1 9 1 1 7 9 34 -25 4

Onder 17 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Hegelsom JO17-1G 1 1 0 0 4 2 2 3
2 Wittenhorst JO17-4 1 0 0 1 2 4 -2 0