Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
22 sep. 2018 14:30 Wittenhorst JO19-1 s.v. Laar JO19-1 Hoofd Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
29 sep. 2018 15:00 Venlosche Boys JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
6 okt. 2018 14:30 Wittenhorst JO19-1 FC Hoensbroek JO19-1 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
13 okt. 2018 15:00 Scharn JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO19-1 ST SV United/BVV'27 JO19-1 6 - 0 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (4e divisie E)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Best Vooruit JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Heeze JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Hoensbroek JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Laar JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo Hout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MMC Weert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Scharn JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'59 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Venlosche Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO19-1 3 3 0 0 17 1 16 9
2 Wittenhorst JO19-1 3 2 0 1 12 6 6 6
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 3 1 0 2 4 17 -13 3
4 ST SV United/BVV'27 JO19-1 3 0 0 3 1 10 -9 0