Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 6

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
26 mei 2019 09:30 Wittenhorst 6 Hegelsom 2 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 mei 2019 11:30 Blerick 3 Wittenhorst 6 7 - 1 Competitie
12 mei 2019 09:30 Wittenhorst 6 S.V. Oostrum 3 2 - 3 Competitie
5 mei 2019 10:00 America 2 Wittenhorst 6 3 - 1 Competitie
14 apr. 2019 09:30 Wittenhorst 6 SV United 2 0 - 4 Competitie
7 apr. 2019 09:30 FCV-Venlo 4 Wittenhorst 6 2 - 2 Competitie
24 mrt. 2019 09:30 Wittenhorst 6 Leunen 3 0 - 2 Competitie
17 mrt. 2019 09:30 Wittenhorst 6 SV Venray 5 3 - 1 Competitie
24 feb. 2019 12:00 Meterik 2 Wittenhorst 6 3 - 0 Competitie
17 feb. 2019 11:00 Sparta'18 3 Wittenhorst 6 13 - 1 Competitie
10 feb. 2019 09:30 Wittenhorst 6 Sportclub Irene 5 2 - 3 Competitie
3 feb. 2019 12:00 SV United 2 Wittenhorst 6 7 - 0 Competitie
2 dec. 2018 09:30 Wittenhorst 6 FCV-Venlo 4 0 - 10 Competitie
25 nov. 2018 11:30 Leunen 3 Wittenhorst 6 3 - 1 Competitie
18 nov. 2018 12:30 SV Venray 5 Wittenhorst 6 6 - 1 Competitie
11 nov. 2018 09:30 Wittenhorst 6 Meterik 2 0 - 6 Competitie
4 nov. 2018 10:00 S.V. Oostrum 3 Wittenhorst 6 7 - 4 Competitie
28 okt. 2018 09:30 Wittenhorst 6 America 2 0 - 10 Competitie
14 okt. 2018 12:00 Hegelsom 2 Wittenhorst 6 7 - 2 Competitie
7 okt. 2018 09:30 Wittenhorst 6 Blerick 3 3 - 4 Competitie
30 sep. 2018 09:30 Wittenhorst 6 Sparta'18 3 1 - 12 Competitie
23 sep. 2018 12:00 Sportclub Irene 5 Wittenhorst 6 10 - 1 Competitie
16 sep. 2018 09:30 Wittenhorst 6 Blerick 3 0 - 4 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 12:00 FCV-Venlo 3 Wittenhorst 6 9 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 09:30 Wittenhorst 6 SV Venray 5 0 - 4 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (5e klasse 14)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV United 2 19 18 0 1 75 19 56 54
2 Sparta'18 3 20 18 0 2 96 24 72 54
3 Meterik 2 20 13 2 5 54 24 30 41
4 America 2 21 11 1 9 61 46 15 34
5 S.V. Oostrum 3 20 10 1 9 52 62 -10 31
6 Blerick 3 19 9 3 7 62 49 13 30
7 Hegelsom 2 20 7 2 11 49 49 0 23
8 FCV-Venlo 4 20 6 4 10 41 44 -3 22
9 Sportclub Irene 5 20 6 1 13 42 86 -44 19
10 SV Venray 5 18 5 3 10 42 56 -14 18
11 Leunen 3 20 5 2 13 39 56 -17 17
12 Wittenhorst 6 21 1 1 19 25 123 -98 4

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo 3 3 2 1 0 15 2 13 7
2 Blerick 3 3 2 0 1 8 5 3 6
3 SV Venray 5 3 1 1 1 5 4 1 4
4 Wittenhorst 6 3 0 0 3 0 17 -17 0