Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
22 sep. 2018 15:15 Wittenhorst JO17-3 FCV-Venlo JO17-2 3 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
29 sep. 2018 14:00 MVC'19 JO17-2 Wittenhorst JO17-3 3 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
6 okt. 2018 14:00 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 Wittenhorst JO17-3 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
13 okt. 2018 15:25 Wittenhorst JO17-3 GFC'33 JO17-1 4 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 ST America/Meterik JO17-1 Wittenhorst JO17-3 1 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (2e klasse 4)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GFC'33 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportclub Irene JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leunen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MVC'19 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 S.V. Oostrum JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RESIA JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Sporting S.T./SVEB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST SV United/BVV'27 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Venray JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Melderslo JO17-1 3 3 0 0 11 4 7 9
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-2 3 2 0 1 8 6 2 6
3 Wittenhorst JO17-3 3 0 1 2 4 8 -4 1
4 ST America/Meterik JO17-1 3 0 1 2 1 6 -5 1