Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO12-1

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
18 mei 2019 10:30 Wittenhorst JO12-1 HVCH JO13 2007-1 1 - 3 Competitie
11 mei 2019 10:00 Wittenhorst JO12-1 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 3 - 1 Competitie
8 mei 2019 19:00 Mierlo Hout JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 0 - 2 Competitie
4 mei 2019 11:30 JVC Cuijk JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 2 - 0 Competitie
6 apr. 2019 10:30 DBS JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 3 - 2 Competitie
16 mrt. 2019 10:00 Margriet JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 0 - 0 Competitie
23 feb. 2019 10:00 Wittenhorst JO12-1 FC Engelen JO13 2007-1 1 - 5 Competitie
16 feb. 2019 11:00 Nuenen JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 5 - 0 Competitie
9 feb. 2019 10:30 Wittenhorst JO12-1 Blerick JO13 2007-1 3 - 0 Competitie
8 dec. 2018 13:15 SV Venray JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 2 - 1 Competitie
1 dec. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 Unitas'59 JO13 2007-1 0 - 2 Competitie
24 nov. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-4 0 - 0 Competitie
17 nov. 2018 11:00 UNA JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 4 - 2 Competitie
10 nov. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 DBS JO13 2007-1 1 - 3 Competitie
3 nov. 2018 10:15 Sportclub Irene JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 2 - 0 Competitie
27 okt. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 Stiphout Vooruit JO13 2007-1 0 - 7 Competitie
6 okt. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 Nuenen JO13 2007-1 0 - 0 Competitie
29 sep. 2018 12:30 Blerick JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 4 - 2 Competitie
22 sep. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 Mierlo Hout JO13 2007-1 1 - 3 Competitie
15 sep. 2018 12:30 Blerick JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 5 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
8 sep. 2018 10:00 Wittenhorst JO12-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 2 - 4 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
1 sep. 2018 12:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 Wittenhorst JO12-1 0 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (10e klasse (voorheen JO11 9x9) 2)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Nuenen JO13 2007-1 9 9 0 0 29 3 26 27
2 JVC Cuijk JO13 2007-1 9 7 1 1 22 6 16 22
3 FC Engelen JO13 2007-1 9 5 1 3 26 15 11 16
4 DBS JO13 2007-1 9 5 1 3 19 17 2 16
5 Margriet JO13 2007-1 9 4 1 4 30 14 16 13
6 HVCH JO13 2007-1 9 4 1 4 21 18 3 13
7 Blerick JO13 2007-1 9 4 0 5 10 19 -9 12
8 Wittenhorst JO12-1 9 3 1 5 12 19 -7 10
9 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 9 1 0 8 7 29 -22 3
10 Mierlo Hout JO13 2007-1 9 0 0 9 9 45 -36 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 3 3 0 0 14 2 12 9
2 Blerick JO13 2007-1 3 2 0 1 8 9 -1 6
3 Wittenhorst JO12-1 3 1 0 2 7 9 -2 3
4 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 3 0 0 3 2 11 -9 0

Competitie (10e klasse (voorheen JO11 9x9) 1)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene JO13 2007-1 10 8 2 0 30 8 22 26
2 Stiphout Vooruit JO13 2007-1 10 8 0 2 44 9 35 24
3 Unitas'59 JO13 2007-1 10 8 0 2 36 14 22 24
4 UNA JO13 2007-1 10 6 1 3 33 19 14 19
5 SV Venray JO13 2007-1 10 6 0 4 30 24 6 18
6 Blerick JO13 2007-1 10 5 2 3 22 20 2 17
7 Nuenen JO13 2007-1 10 3 3 4 20 15 5 12
8 Mierlo Hout JO13 2007-1 10 3 0 7 15 52 -37 9
9 DBS JO13 2007-1 10 2 1 7 19 38 -19 7
10 Wittenhorst JO12-1 10 0 2 8 7 27 -20 2
11 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-4 10 0 1 9 7 37 -30 1