Wittenhorst JO11-1
Trainingsschema
Dinsdag: 18.30 - 19.30Donderdag: 18.30 - 19.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
18 mei 2024 | 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | Oranje Blauw'15 JO11-1 | hoofd B | Competitie |
25 mei 2024 | 10:30 | Sportclub Irene JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 3-Sportclub Irene A | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
20 apr. 2024 11:45 | Venlosche Boys JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 3 - 5 | Competitie |
13 apr. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | MBC'13 JO11-1JM | 5 - 2 | Competitie |
6 apr. 2024 10:00 | NWC JO11-2 | Wittenhorst JO11-1 | 4 - 1 | Competitie |
23 mrt. 2024 10:15 | Deurne JO11-2 | Wittenhorst JO11-1 | 9 - 1 | Competitie |
16 mrt. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | VV Kessel JO11-1 | 8 - 1 | Competitie |
9 mrt. 2024 11:15 | Venlosche Boys JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 2 - 4 | Competitie |
2 mrt. 2024 11:30 | Blerick JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 3 - 3 | Competitie |
24 feb. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | Sportclub Irene JO11-1 | 1 - 3 | Competitie |
3 feb. 2024 09:00 | VV Baarlo JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 0 - 7 | Competitie |
27 jan. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | RKMSV JO11-1 | 6 - 1 | Competitie |
16 dec. 2023 10:15 | Deurne JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 6 - 1 | Competitie |
9 dec. 2023 10:00 | Wittenhorst JO11-1 | Leunen JO11-1 | 8 - 4 | Competitie |
2 dec. 2023 09:00 | SV Venray JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 9 - 1 | Competitie |
25 nov. 2023 11:15 | Wittenhorst JO11-1 | SJO/SSA MSH Maasduinen JO11-1 JM | 4 - 3 | Competitie |
18 nov. 2023 10:30 | ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 8 - 4 | Competitie |
11 nov. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO11-1 | 7 - 5 | Competitie |
4 nov. 2023 09:30 | Wittenhorst JO11-1 | Olympia'18 JO11-1 | 2 - 5 | Competitie |
7 okt. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | Deurne JO11-1 | 5 - 11 | Competitie |
30 sep. 2023 10:30 | SVC 2000 JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 6 - 1 | Competitie |
23 sep. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | Sportclub Irene JO11-1 | 3 - 3 | Competitie |
16 sep. 2023 10:30 | SJVV JO11-1JM | Wittenhorst JO11-1 | 5 - 4 | Competitie |
9 sep. 2023 12:00 | Venlosche Boys JO11-1 | Wittenhorst JO11-1 | 2 - 6 | Competitie |
2 sep. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-1 | Blerick JO11-1 | 1 - 2 | Competitie |
Competitie (1e klasse (4e fase) 15)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Irene JO11-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 7 |
2 | Wittenhorst JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 9 | 2 | 6 |
3 | Oranje Blauw'15 JO11-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 4 |
4 | MBC'13 JO11-1JM | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3 |
5 | Venlosche Boys JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3 |
6 | NWC JO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 17 | -11 | 3 |
Competitie (1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blerick JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 38 | 12 | 26 | 16 |
2 | SVC 2000 JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 35 | 14 | 21 | 13 |
3 | Deurne JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 35 | 22 | 13 | 13 |
4 | SJVV JO11-1JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 20 | -2 | 10 |
5 | Sportclub Irene JO11-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 16 | 21 | -5 | 8 |
6 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 26 | 33 | -7 | 4 |
7 | Wittenhorst JO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 20 | 29 | -9 | 4 |
8 | Venlosche Boys JO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 12 | 49 | -37 | 0 |
Competitie (1e klasse (2e fase) 11)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 41 | 19 | 22 | 18 |
2 | SV Venray JO11-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 31 | 15 | 16 | 13 |
3 | SJO/SSA MSH Maasduinen JO11-1 JM | 7 | 4 | 1 | 2 | 37 | 26 | 11 | 13 |
4 | Deurne JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 21 | 9 | 12 | 9 |
5 | Olympia'18 JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 33 | 36 | -3 | 9 |
6 | Wittenhorst JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 27 | 40 | -13 | 9 |
7 | ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 19 | 33 | -14 | 3 |
8 | Leunen JO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 15 | 46 | -31 | 0 |
Competitie (1e klasse (3e fase) 13)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deurne JO11-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 55 | 16 | 39 | 19 |
2 | Blerick JO11-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 56 | 17 | 39 | 17 |
3 | Sportclub Irene JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 26 | 16 | 10 | 15 |
4 | Wittenhorst JO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 30 | 19 | 11 | 13 |
5 | Venlosche Boys JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 34 | -16 | 9 |
6 | VV Kessel JO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 17 | 48 | -31 | 4 |
7 | RKMSV JO11-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 9 | 37 | -28 | 2 |
8 | VV Baarlo JO11-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 13 | 37 | -24 | 1 |
- Meer uit jouw voetbaltalent halen? Vraag proeftraining aan of direct lid worden.
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy