Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-1

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 10:30 Wittenhorst JO11-1 H.B.S.V. JO11-1 3 - 4 Competitie
18 mei 2019 10:45 Belfeldia JO11-1G Wittenhorst JO11-1 5 - 4 Competitie
11 mei 2019 09:45 Wittenhorst JO11-1 Blerick JO11-1G 3 - 4 Competitie
4 mei 2019 11:00 GFC'33 JO11-1 Wittenhorst JO11-1 3 - 3 Competitie
13 apr. 2019 09:45 Wittenhorst JO11-1 Venlosche Boys JO11-2 3 - 1 Competitie
6 apr. 2019 08:45 Sportclub Irene JO11-2 Wittenhorst JO11-1 9 - 3 Competitie
23 mrt. 2019 09:45 Wittenhorst JO11-1 ST America/Meterik JO11-1 1 - 1 Competitie
16 mrt. 2019 09:45 Wittenhorst JO11-1 Baarlo JO11-1G 2 - 1 Competitie
23 feb. 2019 09:00 Reuver JO11-1 Wittenhorst JO11-1 2 - 7 Competitie
16 feb. 2019 11:00 ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 Wittenhorst JO11-1 5 - 3 Competitie
9 feb. 2019 09:45 Wittenhorst JO11-1 Kessel VV JO11-1 2 - 3 Competitie
8 dec. 2018 09:00 S.V. Oostrum JO11-1 Wittenhorst JO11-1 Competitie
24 nov. 2018 09:30 SVOC'01 JO11-1 Wittenhorst JO11-1 4 - 1 Competitie
17 nov. 2018 10:00 ST Meterik/America JO11-1 Wittenhorst JO11-1 3 - 1 Competitie
10 nov. 2018 09:45 Wittenhorst JO11-1 Hegelsom JO11-1 7 - 2 Competitie
3 nov. 2018 11:00 Ysselsteyn JO11-1 Wittenhorst JO11-1 0 - 5 Competitie
27 okt. 2018 09:45 Wittenhorst JO11-1 ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 1 - 1 Competitie
13 okt. 2018 11:00 EWC'46 JO11-1 Wittenhorst JO11-1 0 - 9 Competitie
6 okt. 2018 09:45 Wittenhorst JO11-1 ST SV United/BVV'27 JO11-2 13 - 0 Competitie
29 sep. 2018 09:45 Wittenhorst JO11-1 Melderslo JO11-1G 6 - 1 Competitie
22 sep. 2018 09:00 S.V. Oostrum JO11-2 Wittenhorst JO11-1 2 - 7 Competitie
15 sep. 2018 10:45 Hegelsom JO11-1 Wittenhorst JO11-1 3 - 4 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
8 sep. 2018 10:00 ST Meterik/America JO11-1 Wittenhorst JO11-1 1 - 0 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
1 sep. 2018 09:45 Wittenhorst JO11-1 Melderslo JO11-1G 6 - 2 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (1e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 11 11 0 0 68 30 38 33
2 Sportclub Irene JO11-2 11 8 1 2 51 22 29 25
3 H.B.S.V. JO11-1 11 8 1 2 50 28 22 25
4 Blerick JO11-1G 11 7 1 3 57 41 16 22
5 ST America/Meterik JO11-1 11 4 3 4 39 29 10 15
6 Reuver JO11-1 11 4 2 5 47 50 -3 14
7 Baarlo JO11-1G 11 4 1 6 26 36 -10 13
8 Wittenhorst JO11-1 11 3 2 6 34 38 -4 11
9 Kessel VV JO11-1 10 3 0 7 24 46 -22 9
10 Belfeldia JO11-1G 11 3 0 8 20 45 -25 9
11 GFC'33 JO11-1 11 2 2 7 32 48 -16 8
12 Venlosche Boys JO11-2 10 1 1 8 16 51 -35 4

Competitie (2e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 10 9 1 0 73 16 57 28
2 SVOC'01 JO11-1 9 8 0 1 79 19 60 24
3 ST Meterik/America JO11-1 10 7 1 2 36 19 17 22
4 Wittenhorst JO11-1 9 6 1 2 50 13 37 19
5 Hegelsom JO11-1 10 6 1 3 43 39 4 19
6 S.V. Oostrum JO11-1 9 5 0 4 31 31 0 15
7 Ysselsteyn JO11-1 10 3 0 7 31 33 -2 9
8 Melderslo JO11-1G 10 3 0 7 33 50 -17 9
9 ST SV United/BVV'27 JO11-2 10 2 0 8 16 82 -66 6
10 S.V. Oostrum JO11-2 9 1 0 8 16 54 -38 3
11 EWC'46 JO11-1 10 1 0 9 13 65 -52 3

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Meterik/America JO11-1 3 3 0 0 11 1 10 9
2 Wittenhorst JO11-1 3 2 0 1 10 6 4 6
3 Hegelsom JO11-1 3 0 1 2 10 12 -2 1
4 Melderslo JO11-1G 3 0 1 2 8 20 -12 1