Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 5

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 jan. 2019 19:30 Wittenhorst 5 VCH 4 1 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
2 feb. 2019 10:00 Wittenhorst 5 Indoor toernooi De Riet in Horst Vriendschappelijk
3 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 5 Reuver 3 2 Competitie
10 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 5 Belfeldia 2 3 Competitie
17 feb. 2019 12:00 H.B.S.V. 3 Wittenhorst 5 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
2 dec. 2018 Sportclub Irene 3 Wittenhorst 5 4 - 2 Competitie
25 nov. 2018 IVO 3 Wittenhorst 5 2 - 4 Competitie
18 nov. 2018 Wittenhorst 5 Boekoel 1 2 - 1 Competitie
11 nov. 2018 VCH 4 Wittenhorst 5 5 - 1 Competitie
28 okt. 2018 TSC '04 2 Wittenhorst 5 5 - 3 Competitie
21 okt. 2018 Kwiek Venlo 2 Wittenhorst 5 0 - 3 Competitie
21 okt. 2018 Kwiek Venlo 2 Wittenhorst 5 Competitie
14 okt. 2018 Wittenhorst 5 VVV'03 2 1 - 0 Competitie
7 okt. 2018 Kwiek Venlo 2 Wittenhorst 5 Competitie
4 okt. 2018 Wittenhorst 5 Leunen 2 4 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
30 sep. 2018 Wittenhorst 5 H.B.S.V. 3 1 - 1 Competitie
23 sep. 2018 Belfeldia 2 Wittenhorst 5 2 - 4 Competitie
16 sep. 2018 SV Venray 4 Wittenhorst 5 2 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 Wittenhorst 5 Leunen 2 3 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (4e klasse 07)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 TSC '04 2 8 6 1 1 38 20 18 19
2 Sportclub Irene 3 7 5 1 1 29 13 16 16
3 VCH 4 8 5 1 2 22 18 4 16
4 Wittenhorst 5 8 4 1 3 18 20 -2 13
5 H.B.S.V. 3 7 3 1 3 19 17 2 10
6 Belfeldia 2 7 2 3 2 15 11 4 9
7 IVO 3 7 2 2 3 16 16 0 8
8 Reuver 3 8 2 1 5 26 43 -17 7
9 VVV'03 2 6 1 0 5 6 16 -10 3
10 Boekoel 1 8 0 3 5 12 27 -15 3

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 5 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Leunen 2 3 1 1 1 7 9 -2 4
3 SV Venray 4 2 0 0 2 4 6 -2 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Heijen 2 1 1 0 0 5 0 5 3
2 UDI'19/CSU 6 1 1 0 0 4 1 3 3
3 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Weltania 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 BMR 2 1 1 0 0 3 1 2 3
6 WEC 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 Merefeldia 3 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Passart-VKC 2 1 1 0 0 8 7 1 3
9 NLC'03 2 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportclub Susteren 3 1 1 0 0 2 1 1 3
11 ASV'33 3 1 1 0 0 3 3 0 3
12 Milheezer Boys 2 1 1 0 0 1 1 0 3
13 BEVO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 S.V. Brandevoort 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Lierop 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 S.V. Oostrum 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 VCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Wittenhorst 3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Wittenhorst 5 0 0 0 0 0 0 0 0
20 ZSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 0 0 1 3 3 0 0
22 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 0 0 1 1 1 0 0
23 Schinveld/Arx ICT 3 1 0 0 1 7 8 -1 0
24 Estria 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 FC Maasgouw 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
26 Laura/Hopel Combinatie 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
27 HVCH 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
28 RKMVC 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
29 RKESV 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
30 FC Uden 3 1 0 0 1 1 4 -3 0
31 vv SCM 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
32 Vitesse'08 2 1 0 0 1 0 5 -5 0