Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 5

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
5 mei 2019 11:45 Wittenhorst 5 TSC '04 2 1 - 0 Competitie
28 apr. 2019 13:30 Boekoel 1 Wittenhorst 5 2 - 3 Competitie
14 apr. 2019 10:30 Reuver 3 Wittenhorst 5 4 - 0 Competitie
7 apr. 2019 11:45 Wittenhorst 5 Sportclub Irene 3 1 - 3 Competitie
24 mrt. 2019 11:45 Wittenhorst 5 IVO 3 2 - 2 Competitie
24 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 5 VCH 4 1 - 0 Competitie
24 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 5 VCH 4 1 - 0 Competitie
17 feb. 2019 12:00 H.B.S.V. 3 Wittenhorst 5 0 - 2 Competitie
10 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 5 Belfeldia 2 4 - 2 Competitie
3 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 5 Reuver 3 5 - 6 Competitie
29 jan. 2019 19:30 Wittenhorst 5 VCH 4 2 - 2 (2 - 3) B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
2 dec. 2018 12:00 Sportclub Irene 3 Wittenhorst 5 4 - 2 Competitie
25 nov. 2018 12:00 IVO 3 Wittenhorst 5 2 - 4 Competitie
18 nov. 2018 11:45 Wittenhorst 5 Boekoel 1 2 - 1 Competitie
11 nov. 2018 10:30 VCH 4 Wittenhorst 5 5 - 1 Competitie
28 okt. 2018 11:00 TSC '04 2 Wittenhorst 5 5 - 3 Competitie
21 okt. 2018 11:00 Kwiek Venlo 2 Wittenhorst 5 Competitie
21 okt. 2018 11:00 Kwiek Venlo 2 Wittenhorst 5 0 - 3 Competitie
14 okt. 2018 11:45 Wittenhorst 5 VVV'03 2 1 - 0 Competitie
7 okt. 2018 11:00 Kwiek Venlo 2 Wittenhorst 5 Competitie
4 okt. 2018 20:00 Wittenhorst 5 Leunen 2 4 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
30 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 5 H.B.S.V. 3 1 - 1 Competitie
23 sep. 2018 11:30 Belfeldia 2 Wittenhorst 5 2 - 4 Competitie
16 sep. 2018 10:00 SV Venray 4 Wittenhorst 5 2 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 5 Leunen 2 3 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (4e klasse 07)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene 3 12 10 1 1 46 19 27 31
2 TSC '04 2 14 10 1 3 69 26 43 31
3 Wittenhorst 5 16 8 2 6 36 39 -3 26
4 Belfeldia 2 15 6 4 5 37 28 9 22
5 VCH 4 13 6 1 6 28 32 -4 19
6 Reuver 3 15 6 1 8 48 73 -25 19
7 IVO 3 12 4 4 4 31 30 1 16
8 Boekoel 1 15 2 3 10 31 54 -23 9
9 H.B.S.V. 3 14 2 1 11 23 48 -25 7

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 5 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Leunen 2 3 1 1 1 7 9 -2 4
3 SV Venray 4 2 0 0 2 4 6 -2 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Oostrum 2 1 1 0 0 7 2 5 3
2 Heijen 2 1 1 0 0 5 0 5 3
3 UDI'19/CSU 6 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Weltania 3 1 1 0 0 4 2 2 3
6 BMR 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 WEC 2 1 1 0 0 3 1 2 3
8 Merefeldia 3 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Passart-VKC 2 1 1 0 0 8 7 1 3
10 BEVO 2 1 1 0 0 3 2 1 3
11 NLC'03 2 1 1 0 0 2 1 1 3
12 Sportclub Susteren 3 1 1 0 0 2 1 1 3
13 S.V. Brandevoort 2 1 1 0 0 1 0 1 3
14 ASV'33 3 1 1 0 0 3 3 0 3
15 VCH 4 1 1 0 0 2 2 0 3
16 Milheezer Boys 2 1 1 0 0 1 1 0 3
17 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 0 0 1 3 3 0 0
18 Wittenhorst 5 1 0 0 1 2 2 0 0
19 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 0 0 1 1 1 0 0
20 Schinveld/Arx ICT 3 1 0 0 1 7 8 -1 0
21 ZSV 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
22 Estria 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
23 FC Maasgouw 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
24 Lierop 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
25 Laura/Hopel Combinatie 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
26 HVCH 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 RKMVC 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
28 RKESV 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
29 FC Uden 3 1 0 0 1 1 4 -3 0
30 vv SCM 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 Wittenhorst 3 1 0 0 1 2 7 -5 0
32 Vitesse'08 2 1 0 0 1 0 5 -5 0