Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 4

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
26 mei 2019 11:45 Wittenhorst 4 Leunen 2 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
21 mei 2019 20:00 Wittenhorst 4 Stormvogels'28 2 5 - 1 Competitie
19 mei 2019 12:00 S.V. Oostrum 2 Wittenhorst 4 2 - 2 Competitie
12 mei 2019 11:45 Wittenhorst 4 Vitesse'08 2 3 - 0 Competitie
5 mei 2019 12:00 V.V. Achates 2 Wittenhorst 4 1 - 6 Competitie
22 apr. 2019 12:00 SSS'18 3 Wittenhorst 4 0 - 3 Competitie
14 apr. 2019 11:45 Wittenhorst 4 EWC'46 2 6 - 0 Competitie
7 apr. 2019 10:00 SV Venray 4 Wittenhorst 4 2 - 2 Competitie
24 mrt. 2019 11:00 SVEB 2 Wittenhorst 4 0 - 2 Competitie
24 feb. 2019 10:30 Montagnards 3 Wittenhorst 4 0 - 1 Competitie
17 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 4 Melderslo 2 4 - 1 Competitie
6 dec. 2018 20:00 EWC'46 2 Wittenhorst 4 1 - 1 Competitie
2 dec. 2018 11:45 Wittenhorst 4 SV Venray 4 4 - 0 Competitie
25 nov. 2018 11:45 Wittenhorst 4 SVEB 2 5 - 2 Competitie
18 nov. 2018 11:30 Stormvogels'28 2 Wittenhorst 4 1 - 2 Competitie
11 nov. 2018 11:45 Wittenhorst 4 Montagnards 3 3 - 2 Competitie
4 nov. 2018 12:00 Vitesse'08 2 Wittenhorst 4 2 - 5 Competitie
28 okt. 2018 11:45 Wittenhorst 4 V.V. Achates 2 4 - 2 Competitie
18 okt. 2018 20:00 Wittenhorst 4 ZSV 4 2 - 2 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
14 okt. 2018 11:30 Leunen 2 Wittenhorst 4 0 - 1 Competitie
7 okt. 2018 11:45 Wittenhorst 4 S.V. Oostrum 2 4 - 0 Competitie
30 sep. 2018 11:00 Melderslo 2 Wittenhorst 4 1 - 1 Competitie
23 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 4 SSS'18 3 5 - 0 Competitie
16 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 4 Reuver 3 4 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 4 Sportclub Irene 3 3 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 12:00 Linne 2 Wittenhorst 4 0 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (4e klasse 08)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 4 21 17 4 0 69 18 51 55
2 Montagnards 3 19 12 1 6 55 39 16 37
3 V.V. Achates 2 20 11 4 5 59 50 9 37
4 SVEB 2 20 11 2 7 72 54 18 35
5 S.V. Oostrum 2 20 9 3 8 49 49 0 30
6 Vitesse'08 2 20 8 3 9 59 54 5 27
7 Melderslo 2 21 7 5 9 29 39 -10 26
8 Stormvogels'28 2 20 8 1 11 32 52 -20 25
9 Leunen 2 20 5 4 11 35 47 -12 19
10 SV Venray 4 20 5 4 11 38 52 -14 19
11 SSS'18 3 20 5 3 12 30 43 -13 18
12 EWC'46 2 21 4 4 13 21 51 -30 16

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 4 3 2 1 0 9 4 5 7
2 Sportclub Irene 3 3 1 1 1 8 10 -2 4
3 Reuver 3 3 1 0 2 9 7 2 3
4 Linne 2 3 1 0 2 3 8 -5 3

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 BMR 2 1 1 0 0 3 1 2 3
2 Wittenhorst 4 1 0 1 0 2 2 0 1
3 ZSV 4 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Haslou 3 1 0 0 1 1 3 -2 0