Wittenhorst JO11-2JM
Trainingsschema
Dinsdag: 18.30 - 19.30Donderdag: 18.30 - 19.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
23 mrt. 2024 | 09:00 | S.V. Oostrum, JO11-2JM | Wittenhorst JO11-2JM | 1 A | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
16 mrt. 2024 10:00 | Blerick JO11-3 | Wittenhorst JO11-2JM | 6 - 7 | Competitie |
9 mrt. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | Venlosche Boys, JO11-3JM | 3 - 3 | Competitie |
2 mrt. 2024 10:30 | IVO JO11-2JM | Wittenhorst JO11-2JM | 3 - 3 | Competitie |
24 feb. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | Belfeldia JO11-2 | 2 - 3 | Competitie |
3 feb. 2024 10:00 | Sparta'18 JO11-1 | Wittenhorst JO11-2JM | 18 - 1 | Competitie |
27 jan. 2024 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | FCV-Venlo JO11-3JM | 16 - 1 | Competitie |
9 dec. 2023 11:30 | ST VIOS'38/Toxandria JO11-1JM | Wittenhorst JO11-2JM | 5 - 1 | Competitie |
2 dec. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | Volharding JO11-1 | 12 - 2 | Competitie |
25 nov. 2023 09:00 | S.V. Oostrum, JO11-2JM | Wittenhorst JO11-2JM | Competitie | |
18 nov. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | SV United JO11-2 | 5 - 7 | Competitie |
11 nov. 2023 10:30 | ZSV JO11-3JM | Wittenhorst JO11-2JM | 6 - 2 | Competitie |
4 nov. 2023 10:30 | DSV MO11-1 | Wittenhorst JO11-2JM | 6 - 11 | Competitie |
28 okt. 2023 11:15 | Wittenhorst JO11-2JM | SJO/SSA MSH Maasduinen JO11-2 JM | 8 - 1 | Competitie |
7 okt. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1JM | 2 - 9 | Competitie |
30 sep. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | Rood Wit'62 JO11-2 | 3 - 1 | Competitie |
23 sep. 2023 09:30 | SJO SVHV JO11-3 | Wittenhorst JO11-2JM | 3 - 7 | Competitie |
16 sep. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-2JM | Blerick JO11-3 | 5 - 15 | Competitie |
12 sep. 2023 18:30 | Wittenhorst JO11-2JM | ST SV Lottum/GFC'33 JO11-1JM | 2 - 9 | Competitie |
2 sep. 2023 09:00 | VV Kessel JO11-1 | Wittenhorst JO11-2JM | 13 - 0 | Competitie |
Competitie (4e klasse (3e fase) 30)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta'18 JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 53 | 4 | 49 | 18 |
2 | Venlosche Boys, JO11-3JM | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 11 | 20 | 13 |
3 | Belfeldia JO11-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 14 | 3 | 9 |
4 | Blerick JO11-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21 | 30 | -9 | 9 |
5 | Wittenhorst JO11-2JM | 6 | 2 | 2 | 2 | 32 | 34 | -2 | 8 |
6 | IVO JO11-2JM | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
7 | FCV-Venlo JO11-3JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 32 | -20 | 6 |
8 | S.V. Oostrum, JO11-2JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 44 | -37 | 0 |
Competitie (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 70)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1JM | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 | 4 | 17 | 9 |
2 | Wittenhorst JO11-2JM | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 13 | -1 | 6 |
3 | Rood Wit'62 JO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | 12 | -1 | 3 |
4 | SJO SVHV JO11-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 23 | -15 | 0 |
Competitie (4e klasse (2e fase) 10)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST VIOS'38/Toxandria JO11-1JM | 7 | 7 | 0 | 0 | 74 | 18 | 56 | 21 |
2 | SV United JO11-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 30 | 30 | 0 | 11 |
3 | ZSV JO11-3JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 34 | 27 | 7 | 10 |
4 | Wittenhorst JO11-2JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 39 | 27 | 12 | 9 |
5 | SJO/SSA MSH Maasduinen JO11-2 JM | 6 | 2 | 2 | 2 | 36 | 29 | 7 | 8 |
6 | S.V. Oostrum, JO11-2JM | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 32 | -20 | 4 |
7 | DSV MO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 16 | 30 | -14 | 0 |
8 | Volharding JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 54 | -48 | 0 |
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy