Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-2

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 ST Panningen/Egchel JO11-2 5 - 3 Competitie
11 mei 2019 09:00 MVC'19 JO11-2G Wittenhorst JO11-2 1 - 8 Competitie
7 mei 2019 18:30 Wittenhorst JO11-2 Venlosche Boys JO11-4 4 - 4 Competitie
20 apr. 2019 11:30 Wittenhorst JO11-2 Sportclub Irene JO11-4G 4 - 2 Competitie
6 apr. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 DEV-Arcen JO11-1 2 - 9 Competitie
30 mrt. 2019 10:30 Melderslo JO11-2 Wittenhorst JO11-2 4 - 7 Competitie
23 mrt. 2019 09:00 Helden JO11-3G Wittenhorst JO11-2 4 - 1 Competitie
23 feb. 2019 10:15 Venlosche Boys JO11-3 Wittenhorst JO11-2 4 - 1 Competitie
16 feb. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 Blerick JO11-3G 11 - 1 Competitie
9 feb. 2019 10:30 Baarlo JO11-2 Wittenhorst JO11-2 1 - 7 Competitie
8 dec. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 S.V. Lottum JO11-1 2 - 7 Competitie
24 nov. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 FCV-Venlo JO11-3 4 - 4 Competitie
17 nov. 2018 10:30 Baarlo JO11-2 Wittenhorst JO11-2 1 - 11 Competitie
10 nov. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 Venlosche Boys JO11-4 2 - 2 Competitie
3 nov. 2018 09:30 H.B.S.V. JO11-2 Wittenhorst JO11-2 2 - 7 Competitie
27 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 0 - 8 Competitie
13 okt. 2018 11:45 Blerick JO11-2 Wittenhorst JO11-2 5 - 2 Competitie
6 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 Wittenhorst JO11-3 5 - 1 Competitie
15 sep. 2018 18:30 SV Venray JO11-4 Wittenhorst JO11-2 0 - 17 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
15 sep. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 Merselo JO11-1G 3 - 4 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
1 sep. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 ST Fiducia/Elsendorp JO11-1G 5 - 2 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Venlosche Boys JO11-3 8 8 0 0 66 14 52 24
2 DEV-Arcen JO11-1 9 6 1 2 49 28 21 19
3 Helden JO11-3G 9 5 2 2 36 26 10 17
4 Wittenhorst JO11-2 9 5 1 3 43 32 11 16
5 Venlosche Boys JO11-4 9 5 1 3 42 41 1 16
6 Sportclub Irene JO11-4G 8 3 1 4 34 38 -4 10
7 ST Panningen/Egchel JO11-2 9 3 0 6 34 32 2 9
8 MVC'19 JO11-2G 7 2 0 5 16 45 -29 6
9 Blerick JO11-3G 9 2 0 7 31 59 -28 6
10 Melderslo JO11-2 9 1 0 8 34 70 -36 3

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Lottum JO11-1 8 7 1 0 76 13 63 22
2 Blerick JO11-2 8 7 1 0 73 18 55 22
3 Venlosche Boys JO11-4 8 5 1 2 55 25 30 16
4 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 8 5 0 3 68 21 47 15
5 Wittenhorst JO11-2 8 3 2 3 33 30 3 11
6 Baarlo JO11-2 8 2 1 5 27 83 -56 7
7 FCV-Venlo JO11-3 7 1 1 5 14 83 -69 4
8 Wittenhorst JO11-3 8 1 1 6 23 53 -30 4
9 H.B.S.V. JO11-2 7 0 0 7 11 54 -43 0

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Fiducia/Elsendorp JO11-1G 3 2 0 1 39 5 34 6
2 Wittenhorst JO11-2 3 2 0 1 25 6 19 6
3 Merselo JO11-1G 3 2 0 1 20 22 -2 6
4 SV Venray JO11-4 3 0 0 3 1 52 -51 0