Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-2

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 15:30 Berghem Sport JO17-1 Wittenhorst JO17-2 6 - 4 Competitie
18 mei 2019 13:15 Wittenhorst JO17-2 Avanti'31 JO17-1 1 - 4 Competitie
11 mei 2019 15:00 Deurne JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 1 Competitie
2 mei 2019 20:00 Wittenhorst JO17-2 Sparta'25 JO17-1 0 - 0 Competitie
13 apr. 2019 15:15 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 Wittenhorst JO17-2 4 - 0 Competitie
6 apr. 2019 13:15 Wittenhorst JO17-2 ST Volharding/Sambeek JO17-1 1 - 0 Competitie
23 mrt. 2019 15:00 SJO Helmondia-Mulo JO17-1 Wittenhorst JO17-2 0 - 3 Competitie
16 mrt. 2019 13:15 Wittenhorst JO17-2 Stiphout Vooruit JO17-1 5 - 1 Competitie
23 feb. 2019 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1G Wittenhorst JO17-2 0 - 2 Competitie
16 feb. 2019 13:15 Wittenhorst JO17-2 S.V. Brandevoort JO17-1 0 - 6 Competitie
9 feb. 2019 14:45 SV Someren JO17-1 Wittenhorst JO17-2 1 - 0 Competitie
12 dec. 2018 19:00 Wittenhorst JO17-2 SJO Helmondia-Mulo JO17-1 5 - 0 Competitie
8 dec. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 2 - 2 Competitie
1 dec. 2018 15:00 ST Volharding/Sambeek JO17-1 Wittenhorst JO17-2 5 - 1 Competitie
17 nov. 2018 15:00 Stiphout Vooruit JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 3 Competitie
10 nov. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1G 1 - 6 Competitie
3 nov. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 Deurne JO17-1 1 - 1 Competitie
27 okt. 2018 14:30 Sparta'25 JO17-1 Wittenhorst JO17-2 2 - 1 Competitie
13 okt. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 Berghem Sport JO17-1 5 - 3 Competitie
6 okt. 2018 14:30 Avanti'31 JO17-1 Wittenhorst JO17-2 4 - 4 Competitie
29 sep. 2018 13:30 S.V. Brandevoort JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 2 Competitie
22 sep. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 SV Someren JO17-1 1 - 1 Competitie
15 sep. 2018 15:00 Olympia'18 JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
8 sep. 2018 13:30 SV Venray JO17-2 Wittenhorst JO17-2 1 - 5 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
1 sep. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 1 - 4 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (Hoofdklasse I)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Brandevoort JO17-1 22 17 2 3 72 27 45 53
2 Berghem Sport JO17-1 22 13 4 5 68 45 23 43
3 SV Someren JO17-1 22 13 3 6 45 25 20 42
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 22 13 2 7 60 34 26 41
5 ST Volharding/Sambeek JO17-1 22 11 3 8 61 41 20 36
6 Deurne JO17-1 22 11 3 8 56 40 16 36
7 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1G 22 11 1 10 63 49 14 34
8 Sparta'25 JO17-1 22 10 3 9 39 38 1 33
9 Wittenhorst JO17-2 22 6 6 10 43 55 -12 24
10 Avanti'31 JO17-1 22 4 4 14 37 56 -19 16
11 Stiphout Vooruit JO17-1 22 4 4 14 37 93 -56 16
12 SJO Helmondia-Mulo JO17-1 22 1 1 20 16 94 -78 4

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Olympia'18 JO17-1 3 2 0 1 8 10 -2 6
3 Wittenhorst JO17-2 3 1 0 2 7 8 -1 3
4 SV Venray JO17-2 3 0 0 3 3 13 -10 0