Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-2

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
22 sep. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 Someren JO17-1 3 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
29 sep. 2018 13:30 S.V. Brandevoort JO17-1 Wittenhorst JO17-2 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
6 okt. 2018 14:30 Avanti'31 JO17-1 Wittenhorst JO17-2 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
13 okt. 2018 13:15 Wittenhorst JO17-2 Berghem Sport JO17-1 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 Olympia'18 JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (Hoofdklasse I)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Avanti'31 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berghem Sport JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Brandevoort JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deurne JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO Helmondia-Mulo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Someren JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sparta'25 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Stiphout Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Volharding/Sambeek JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Olympia'18 JO17-1 3 2 0 1 8 10 -2 6
3 Wittenhorst JO17-2 3 1 0 2 7 8 -1 3
4 SV Venray JO17-2 3 0 0 3 3 13 -10 0