Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
6 apr. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST SV United/BVV'27 JO15-2 2 Competitie
13 apr. 2019 14:00 Blerick JO15-2 Wittenhorst JO15-3 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mrt. 2019 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 Wittenhorst JO15-3 2 - 0 Competitie
16 mrt. 2019 Wittenhorst JO15-3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G 3 - 3 Competitie
23 feb. 2019 SV Venray JO15-6 Wittenhorst JO15-3 11 - 0 Competitie
16 feb. 2019 Wittenhorst JO15-3 S.V. Lottum JO15-1G 1 - 2 Competitie
9 feb. 2019 Hegelsom JO15-1G Wittenhorst JO15-3 5 - 1 Competitie
8 dec. 2018 Wittenhorst JO15-3 EWC'46 JO15-2G 1 - 1 Competitie
1 dec. 2018 ST SV United/BVV'27 JO15-2 Wittenhorst JO15-3 3 - 0 Competitie
17 nov. 2018 Wittenhorst JO15-3 Leunen JO15-2 2 - 1 Competitie
10 nov. 2018 Wittenhorst JO15-4 Wittenhorst JO15-3 3 - 3 Competitie
3 nov. 2018 Wittenhorst JO15-3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G 1 - 1 Competitie
27 okt. 2018 SV Venray JO15-6 Wittenhorst JO15-3 4 - 1 Competitie
13 okt. 2018 Wittenhorst JO15-3 ST DEV-arcen/RKDSO/IVO JO15-2G 0 - 6 Competitie
29 sep. 2018 S.V. Lottum JO15-1G Wittenhorst JO15-3 1 - 2 Competitie
22 sep. 2018 Wittenhorst JO15-3 Venlosche Boys JO15-4 0 - 6 Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO15-3 Sportclub Irene JO15-4 0 - 1 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
8 sep. 2018 Wittenhorst JO15-3 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 3 - 3 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
1 sep. 2018 Belfeldia JO15-2G Wittenhorst JO15-3 7 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO15-2 5 5 0 0 43 2 41 15
2 SV Venray JO15-6 5 4 0 1 33 5 28 12
3 Hegelsom JO15-1G 4 3 0 1 17 8 9 9
4 Wittenhorst JO15-2 2 2 0 0 10 0 10 6
5 EWC'46 JO15-2G 3 2 0 1 12 7 5 6
6 Venlosche Boys JO15-4 3 2 0 1 7 15 -8 6
7 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G 5 1 1 3 13 14 -1 4
8 S.V. Lottum JO15-1G 5 1 1 3 6 32 -26 4
9 ST SV United/BVV'27 JO15-2 4 1 0 3 9 16 -7 3
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 4 1 0 3 5 25 -20 3
11 Leunen JO15-2 3 0 1 2 4 17 -13 1
12 Wittenhorst JO15-3 5 0 1 4 5 23 -18 1

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene JO15-4 3 3 0 0 18 5 13 9
2 Belfeldia JO15-2G 3 2 0 1 13 10 3 6
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 3 0 1 2 7 15 -8 1
4 Wittenhorst JO15-3 3 0 1 2 3 11 -8 1

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST DEV-arcen/RKDSO/IVO JO15-2G 9 8 1 0 60 15 45 25
2 ST SV United/BVV'27 JO15-2 8 6 1 1 28 19 9 19
3 SV Venray JO15-6 9 6 1 2 53 14 39 19
4 Venlosche Boys JO15-4 9 5 2 2 33 20 13 17
5 Wittenhorst JO15-4 9 3 2 4 14 38 -24 11
6 S.V. Lottum JO15-1G 9 3 1 5 33 38 -5 10
7 Wittenhorst JO15-3 9 2 3 4 10 26 -16 9
8 EWC'46 JO15-2G 9 1 3 5 25 33 -8 6
9 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G 9 0 4 5 17 38 -21 4
10 Leunen JO15-2 8 1 0 7 11 43 -32 3