Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Wittenhorst JO15-3 Venlosche Boys JO15-4 3 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
29 sep. 2018 13:00 S.V. Lottum JO15-1G Wittenhorst JO15-3 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST DEV-arcen/RKDSO/IVO JO15-2G 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO15-3 Sportclub Irene JO15-4 0 - 1 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EWC'46 JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Leunen JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Lottum JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DEV-arcen/RKDSO/IVO JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST SV United/BVV'27 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Venlosche Boys JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Venray JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wittenhorst JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene JO15-4 3 3 0 0 18 5 13 9
2 Belfeldia JO15-2G 3 2 0 1 13 10 3 6
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 3 0 1 2 7 15 -8 1
4 Wittenhorst JO15-3 3 0 1 2 3 11 -8 1