Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
30 mrt. 2019 12:30 Leunen JO15-2 Wittenhorst JO15-2 1 Competitie
6 apr. 2019 12:45 Wittenhorst JO15-2 Hegelsom JO15-1G 4 Competitie
13 apr. 2019 08:45 SV Venray JO15-6 Wittenhorst JO15-2 12 Competitie
20 apr. 2019 12:45 Wittenhorst JO15-2 EWC'46 JO15-2G 5 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mrt. 2019 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G Wittenhorst JO15-2 0 - 1 Competitie
16 mrt. 2019 Wittenhorst JO15-2 S.V. Lottum JO15-1G 9 - 0 Competitie
23 feb. 2019 ST Meterik/America JO15-1G Wittenhorst JO15-2 5 - 0 Competitie
9 feb. 2019 Melderslo JO15-1 Wittenhorst JO15-2 9 - 0 Competitie
8 dec. 2018 ST DEV-arcen/RKDSO JO15-1 Wittenhorst JO15-2 Competitie
1 dec. 2018 Wittenhorst JO15-2 ST Volharding/Sambeek JO15-2 1 - 4 Competitie
17 nov. 2018 Wittenhorst JO15-2 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1 0 - 4 Competitie
10 nov. 2018 FCV-Venlo JO15-2 Wittenhorst JO15-2 3 - 1 Competitie
3 nov. 2018 EWC'46 JO15-1G Wittenhorst JO15-2 3 - 0 Competitie
27 okt. 2018 Wittenhorst JO15-2 VVV'03 JO15-1 0 - 6 Competitie
13 okt. 2018 Kwiek Venlo JO15-1 Wittenhorst JO15-2 11 - 0 Competitie
6 okt. 2018 Wittenhorst JO15-2 SVOC'01 JO15-1 1 - 6 Competitie
29 sep. 2018 Melderslo JO15-1 Wittenhorst JO15-2 7 - 2 Competitie
22 sep. 2018 Wittenhorst JO15-2 Leunen JO15-1 1 - 12 Competitie
15 sep. 2018 ST America/Meterik JO15-1G Wittenhorst JO15-2 1 - 2 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
8 sep. 2018 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G Wittenhorst JO15-2 5 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
1 sep. 2018 Wittenhorst JO15-2 Hegelsom JO15-1G 2 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO15-2 5 5 0 0 43 2 41 15
2 SV Venray JO15-6 5 4 0 1 33 5 28 12
3 Hegelsom JO15-1G 4 3 0 1 17 8 9 9
4 Wittenhorst JO15-2 2 2 0 0 10 0 10 6
5 EWC'46 JO15-2G 3 2 0 1 12 7 5 6
6 Venlosche Boys JO15-4 3 2 0 1 7 15 -8 6
7 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2G 5 1 1 3 13 14 -1 4
8 S.V. Lottum JO15-1G 5 1 1 3 6 32 -26 4
9 ST SV United/BVV'27 JO15-2 4 1 0 3 9 16 -7 3
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 4 1 0 3 5 25 -20 3
11 Leunen JO15-2 3 0 1 2 4 17 -13 1
12 Wittenhorst JO15-3 5 0 1 4 5 23 -18 1

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G 3 3 0 0 18 1 17 9
2 Wittenhorst JO15-2 3 2 0 1 4 6 -2 6
3 ST America/Meterik JO15-1G 3 1 0 2 4 5 -1 3
4 Hegelsom JO15-1G 3 0 0 3 2 16 -14 0

Competitie (2e klasse 05)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EWC'46 JO15-1G 10 10 0 0 64 6 58 30
2 ST DEV-arcen/RKDSO JO15-1 9 8 0 1 55 14 41 24
3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1 10 7 0 3 28 21 7 21
4 SVOC'01 JO15-1 10 6 1 3 48 23 25 19
5 FCV-Venlo JO15-2 10 4 3 3 24 48 -24 15
6 Kwiek Venlo JO15-1 10 4 2 4 32 31 1 14
7 Leunen JO15-1 10 4 1 5 50 27 23 13
8 VVV'03 JO15-1 10 4 0 6 26 36 -10 12
9 ST Volharding/Sambeek JO15-2 10 1 2 7 16 50 -34 5
10 Melderslo JO15-1 10 1 1 8 18 55 -37 4
11 Wittenhorst JO15-2 9 0 0 9 6 56 -50 0