Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO9-Geel

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2019 09:00 Wittenhorst JO9-3 Belfeldia JO9-1 2 vriendschappelijk
9 feb. 2019 09:30 Hegelsom JO9-1G Wittenhorst JO9-Geel 1 Competitie
16 feb. 2019 09:00 Wittenhorst JO9-Geel FCV-Venlo JO9-3 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
24 okt. 2018 Wittenhorst JO9-Geel Blerick JO9-3 3 - 4 B4420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 2e ronde
15 sep. 2018 Wittenhorst JO9-Geel EWC'46 JO9-2 11 - 0 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
8 sep. 2018 S.V. Oostrum JO9-3 Wittenhorst JO9-Geel 4 - 7 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
1 sep. 2018 Wittenhorst JO9-Geel ST SV United/BVV'27 JO9-4 14 - 2 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt

Er zijn momenteel geen standen beschikbaar.

Onder 9 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO9-Geel 3 3 0 0 32 6 26 9
2 S.V. Oostrum JO9-3 3 2 0 1 22 11 11 6
3 EWC'46 JO9-2 3 0 1 2 7 22 -15 1
4 ST SV United/BVV'27 JO9-4 3 0 1 2 5 27 -22 1

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt

Er zijn momenteel geen standen beschikbaar.

Onder 9 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST America/Meterik JO9-2G 1 1 0 0 21 0 21 3
2 ST RKESV/VV GKC / RKHVC JO9-1G 1 1 0 0 14 1 13 3
3 Grashoek JO9-1 1 1 0 0 12 1 11 3
4 FC Maasgouw JO9-1 1 1 0 0 12 3 9 3
5 Ysselsteyn JO9-1 1 1 0 0 8 0 8 3
6 SVC 2000 JO9-3 1 1 0 0 15 8 7 3
7 Veritas JO9-2G 1 1 0 0 7 0 7 3
8 Wittenhorst JO9-2 1 1 0 0 7 2 5 3
9 Wilhelmina'08 JO9-1 1 1 0 0 8 4 4 3
10 SVH'39 JO9-1 1 1 0 0 7 4 3 3
11 Helden JO9-2 1 1 0 0 4 2 2 3
12 Blerick JO9-3 1 1 0 0 4 3 1 3
13 DES Swalmen JO9-3 1 1 0 0 4 4 0 3
14 IVO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 S.V. Oostrum JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Oranje Blauw'15 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bieslo JO9-1 1 0 0 1 4 4 0 0
18 Wittenhorst JO9-3 1 0 0 1 3 4 -1 0
19 IVO JO9-2 1 0 0 1 2 4 -2 0
20 SVC 2000 JO9-2 1 0 0 1 4 7 -3 0
21 SHH JO9-5 1 0 0 1 4 8 -4 0
22 ST Sporting S.T./SVEB JO9-1 1 0 0 1 2 7 -5 0
23 FC Oda JO9-2 1 0 0 1 8 15 -7 0
24 FC Maasgouw JO9-2G 1 0 0 1 0 7 -7 0
25 H.B.S.V. JO9-2 1 0 0 1 0 8 -8 0
26 Haelen JO9-1 1 0 0 1 3 12 -9 0
27 RKMSV JO9-2 1 0 0 1 1 12 -11 0
28 SHH JO9-4G 1 0 0 1 1 14 -13 0
29 H.B.S.V. JO9-3G 1 0 0 1 0 21 -21 0