Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 10

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
26 mei 2019 12:00 H.B.S.V. 5 Wittenhorst 10 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 mei 2019 11:45 Wittenhorst 10 DEV-Arcen 4 4 - 1 Competitie
12 mei 2019 10:45 S.V. Lottum 2 Wittenhorst 10 1 - 9 Competitie
5 mei 2019 11:45 Wittenhorst 10 Venlosche Boys 3 3 - 0 Competitie
28 apr. 2019 11:45 Wittenhorst 10 Helden 6 5 - 1 Competitie
7 apr. 2019 10:30 GFC'33 4 Wittenhorst 10 2 - 1 Competitie
31 mrt. 2019 10:00 IVO 7 Wittenhorst 10 1 - 5 Competitie
24 mrt. 2019 11:45 Wittenhorst 10 vvVOS 4 4 - 2 Competitie
10 mrt. 2019 12:00 vvVOS 4 Wittenhorst 10 5 - 3 Competitie
24 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 10 Sparta'18 4 6 - 3 Competitie
17 feb. 2019 12:00 Sportclub Irene 8 Wittenhorst 10 7 - 3 Competitie
12 feb. 2019 20:00 ZSV 5 Wittenhorst 10 4 - 2 B1640 Mannen beker reserve zondag 4e ronde
3 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 10 GFC'33 4 2 - 0 Competitie
29 jan. 2019 19:30 GFC'33 3 Wittenhorst 10 0 - 1 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
18 nov. 2018 11:45 Wittenhorst 10 IVO 7 3 - 2 Competitie
11 nov. 2018 11:30 Sparta'18 4 Wittenhorst 10 3 - 1 Competitie
4 nov. 2018 11:45 Wittenhorst 10 S.V. Lottum 2 4 - 2 Competitie
28 okt. 2018 11:00 Venlosche Boys 3 Wittenhorst 10 2 - 2 Competitie
21 okt. 2018 10:30 Meterik 3 Wittenhorst 10 2 - 4 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
14 okt. 2018 11:45 Wittenhorst 10 H.B.S.V. 5 3 - 4 Competitie
7 okt. 2018 10:30 DEV-Arcen 4 Wittenhorst 10 0 - 0 Competitie
30 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 10 Sportclub Irene 8 5 - 2 Competitie
23 sep. 2018 11:30 Helden 6 Wittenhorst 10 1 - 5 Competitie
16 sep. 2018 12:30 Helden 6 Wittenhorst 10 0 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 10:00 Meterik 4 Wittenhorst 10 0 - 8 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 10 America 4 8 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (6e klasse 20)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 H.B.S.V. 5 15 13 2 0 65 20 45 41
2 vvVOS 4 16 13 1 2 74 23 51 40
3 Wittenhorst 10 19 12 2 5 68 39 29 38
4 DEV-Arcen 4 19 11 4 4 46 36 10 37
5 GFC'33 4 18 10 0 8 51 39 12 30
6 S.V. Lottum 2 17 5 5 7 45 53 -8 20
7 Helden 6 17 6 0 11 37 59 -22 18
8 Venlosche Boys 3 17 3 4 10 32 56 -24 13
9 Sparta'18 4 17 4 1 12 33 69 -36 13
10 IVO 7 18 3 3 12 30 55 -25 12
11 Sportclub Irene 8 17 3 2 12 41 73 -32 11

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 10 3 3 0 0 18 0 18 9
2 Meterik 4 3 2 0 1 9 12 -3 6
3 Helden 6 3 1 0 2 8 7 1 3
4 America 4 3 0 0 3 2 18 -16 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SC Helmondia 4 1 1 0 0 13 1 12 3
2 Volharding 5 1 1 0 0 10 0 10 3
3 s.v. Laar 6 1 1 0 0 10 2 8 3
4 Cito 3 1 1 0 0 6 1 5 3
5 SNA 2 1 1 0 0 6 1 5 3
6 HRC'27 2 1 1 0 0 5 0 5 3
7 Sportclub Jekerdal 5 1 1 0 0 5 0 5 3
8 Mierlo Hout 6 1 1 0 0 5 0 5 3
9 Wilhelmina'08 3 1 1 0 0 5 0 5 3
10 ZSV 5 1 1 0 0 6 2 4 3
11 Estria 4 1 1 0 0 5 1 4 3
12 GFC'33 3 1 1 0 0 4 0 4 3
13 SHH 6 1 1 0 0 5 2 3 3
14 Groene Ster 6 1 1 0 0 4 1 3 3
15 KVC Oranje 4 1 1 0 0 4 1 3 3
16 Cito 6 1 1 0 0 3 0 3 3
17 Deurne 7 1 1 0 0 3 0 3 3
18 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3 1 1 0 0 3 0 3 3
19 Mierlo Hout 8 1 1 0 0 6 4 2 3
20 Boekel Sport 5 1 1 0 0 5 3 2 3
21 Wittenhorst 10 1 1 0 0 4 2 2 3
22 Erp 7 1 1 0 0 3 1 2 3
23 Festilent 6 1 1 0 0 3 1 2 3
24 Sibbe 2 1 1 0 0 3 1 2 3
25 SV TOP 10 1 1 0 0 3 1 2 3
26 Gemert 8 1 1 0 0 2 0 2 3
27 Odiliapeel/Braks Groep 3 1 1 0 0 2 0 2 3
28 SVM 3 1 1 0 0 2 0 2 3
29 WEC 4 1 1 0 0 2 0 2 3
30 Blauw Geel'38/JUMBO 15 1 1 0 0 7 6 1 3
31 HVCH 14 1 1 0 0 5 4 1 3
32 Heksenberg 3 1 1 0 0 4 3 1 3
33 HVCH 35+1 1 1 0 0 4 3 1 3
34 Sportclub'25 3 1 1 0 0 4 3 1 3
35 MOSA'14 2 1 1 0 0 3 2 1 3
36 WEC 5 1 1 0 0 3 2 1 3
37 Avanti'31 5 1 1 0 0 2 1 1 3
38 Boekel Sport 7 1 1 0 0 2 1 1 3
39 EMS 4 1 1 0 0 2 1 1 3
40 Festilent 7 1 1 0 0 2 1 1 3
41 GFC'33 4 1 1 0 0 2 1 1 3
42 H.B.S.V. 5 1 1 0 0 2 1 1 3
43 Ruwaard 3 1 1 0 0 2 1 1 3
44 UDI'19/CSU 10 1 1 0 0 2 1 1 3
45 VV Zwentibold 4 1 1 0 0 2 1 1 3
46 Centrum Boys 3 1 1 0 0 1 0 1 3
47 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 1 0 1 3
48 Mierlo Hout 10 1 1 0 0 4 4 0 3
49 Wilhelmina'08 4 1 1 0 0 4 4 0 3
50 ASV'33 5 1 1 0 0 3 3 0 3
51 Reuver 4 1 1 0 0 2 2 0 3
52 Nijnsel/TVE Reclame 7 1 1 0 0 1 1 0 3
53 Mifano 8 1 0 0 1 4 4 0 0
54 Panningen 4 1 0 0 1 4 4 0 0
55 Gemert 9 1 0 0 1 3 3 0 0
56 vvVOS 4 1 0 0 1 2 2 0 0
57 DVG 6 1 0 0 1 1 1 0 0
58 Avanti'31 6 1 0 0 1 6 7 -1 0
59 DAW Schaijk 10 1 0 0 1 4 5 -1 0
60 Groene Ster 5 1 0 0 1 3 4 -1 0
61 Nulandia 7 1 0 0 1 3 4 -1 0
62 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
63 EVVC 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
64 Irene 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
65 Cito 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
66 EVV 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
67 Grashoek 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
68 Haelen 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
69 HVCH 12 1 0 0 1 1 2 -1 0
70 s.v. Laar 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
71 MVC 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
72 Olympia'18 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
73 FC Uden 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
74 De Leeuw 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
75 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 0 1 -1 0
76 NWC 9 1 0 0 1 4 6 -2 0
77 Stormvogels'28 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
78 Meterik 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
79 RKASV 4 1 0 0 1 1 3 -2 0
80 SIOL 4 1 0 0 1 1 3 -2 0
81 UDI'19/CSU 15 1 0 0 1 1 3 -2 0
82 WEC 3 1 0 0 1 1 3 -2 0
83 ST Estria/GVV'57/SCV'58 6 1 0 0 1 0 2 -2 0
84 Festilent 8 1 0 0 1 0 2 -2 0
85 Sparta'25 9 1 0 0 1 0 2 -2 0
86 Wijnandia 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
87 Merefeldia 7 1 0 0 1 2 5 -3 0
88 Laura/Hopel Combinatie 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
89 De Leeuw 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
90 Estria 5 1 0 0 1 0 3 -3 0
91 NEC'92/vloerenboulevard 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
92 RKPVV 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
93 SJVV 4 1 0 0 1 2 6 -4 0
94 NLC'03 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
95 Wittenhorst 8 1 0 0 1 0 4 -4 0
96 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 0 0 1 1 6 -5 0
97 RKVB 2 1 0 0 1 1 6 -5 0
98 Eikenderveld 3 1 0 0 1 0 5 -5 0
99 EMS 3 1 0 0 1 0 5 -5 0
100 Heijen 3 1 0 0 1 0 5 -5 0
101 Neerkandia 3 1 0 0 1 0 5 -5 0
102 NWC 11 1 0 0 1 2 10 -8 0
103 EWC'46 3 1 0 0 1 0 10 -10 0
104 SV Venray 12 1 0 0 1 1 13 -12 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 s.v. Laar 6 1 1 0 0 7 1 6 3
2 VIOS'38 3 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Nijnsel/TVE Reclame 7 1 1 0 0 5 1 4 3
4 UDI'19/CSU 10 1 1 0 0 4 0 4 3
5 Boekel Sport 7 1 1 0 0 4 1 3 3
6 Sportclub Jekerdal 5 1 1 0 0 4 2 2 3
7 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3 1 1 0 0 4 2 2 3
8 Centrum Boys 3 1 1 0 0 3 1 2 3
9 SV TOP 10 1 1 0 0 3 1 2 3
10 Ruwaard 3 1 1 0 0 2 0 2 3
11 SC Helmondia 4 1 1 0 0 4 3 1 3
12 Wilhelmina'08 4 1 1 0 0 4 3 1 3
13 Festilent 7 1 1 0 0 3 2 1 3
14 Gemert 8 1 1 0 0 3 2 1 3
15 KVC Oranje 4 1 1 0 0 3 2 1 3
16 ASV'33 5 1 1 0 0 2 1 1 3
17 Blauw Geel'38/JUMBO 15 1 1 0 0 2 1 1 3
18 ZSV 5 1 1 0 0 2 1 1 3
19 Wittenhorst 10 1 1 0 0 1 0 1 3
20 EMS 4 1 0 1 0 4 4 0 1
21 SHH 6 1 0 1 0 4 4 0 1
22 Avanti'31 5 1 0 1 0 1 1 0 1
23 MOSA'14 2 1 0 1 0 1 1 0 1
24 GFC'33 4 1 0 0 1 3 4 -1 0
25 Mierlo Hout 10 1 0 0 1 3 4 -1 0
26 Estria 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
27 Groene Ster 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
28 Odiliapeel/Braks Groep 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
29 Deurne 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Mierlo Hout 6 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 WEC 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 GFC'33 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
33 Sibbe 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
34 Sportclub'25 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
35 O.K.S.V. 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
36 VV Zwentibold 4 1 0 0 1 1 3 -2 0
37 HVCH 14 1 0 0 1 0 2 -2 0
38 Erp 7 1 0 0 1 1 4 -3 0
39 Cito 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
40 HVCH 35+1 1 0 0 1 0 4 -4 0
41 Volharding 5 1 0 0 1 1 6 -5 0
42 Reuver 4 1 0 0 1 1 7 -6 0

Mannen beker reserve zondag 4e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EMS 4 1 1 0 0 11 3 8 3
2 s.v. Laar 6 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Mierlo Hout 8 1 1 0 0 6 1 5 3
4 VIOS'38 3 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Sportclub Jekerdal 5 1 1 0 0 7 3 4 3
6 UDI'19/CSU 10 1 1 0 0 4 1 3 3
7 SV TOP 10 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Centrum Boys 3 1 1 0 0 5 3 2 3
9 ZSV 5 1 1 0 0 4 2 2 3
10 Blauw Geel'38/JUMBO 15 1 1 0 0 3 1 2 3
11 SC Helmondia 4 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Festilent 7 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Festilent 6 1 1 0 0 3 2 1 3
14 SNA 2 1 1 0 0 3 2 1 3
15 H.B.S.V. 5 1 1 0 0 2 2 0 3
16 Boekel Sport 7 1 1 0 0 1 1 0 3
17 ASV'33 5 1 0 0 1 2 2 0 0
18 Gemert 8 1 0 0 1 1 1 0 0
19 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
20 Ruwaard 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
21 Heksenberg 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
22 Wittenhorst 10 1 0 0 1 2 4 -2 0
23 Boekel Sport 5 1 0 0 1 1 3 -2 0
24 Cito 6 1 0 0 1 1 3 -2 0
25 WEC 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
26 Nijnsel/TVE Reclame 7 1 0 0 1 1 4 -3 0
27 MOSA'14 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
28 KVC Oranje 4 1 0 0 1 3 7 -4 0
29 Wilhelmina'08 3 1 0 0 1 1 6 -5 0
30 HRC'27 2 1 0 0 1 0 5 -5 0
31 Wilhelmina'08 4 1 0 0 1 0 6 -6 0
32 SVM 3 1 0 0 1 3 11 -8 0