Wittenhorst 10
Trainingsschema
Woensdag: 20.00 - 21.30Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
24 mrt. 2024 | 10:00 | S.V. Oostrum 4 | Wittenhorst 10 | 1 | Competitie |
7 apr. 2024 | 12:00 | Wittenhorst 10 | Leunen 4 | hoofd | Competitie |
14 apr. 2024 | 12:00 | ST SVEB/Sporting S.T. 6 | Wittenhorst 10 | 3 | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
17 mrt. 2024 12:00 | Wittenhorst 10 | RESIA 2 | 2 - 0 | Competitie |
10 mrt. 2024 12:30 | SV United 5 | Wittenhorst 10 | 0 - 2 | Competitie |
3 mrt. 2024 12:00 | Wittenhorst 10 | BVV'27 2 | 1 - 2 | Competitie |
25 feb. 2024 12:00 | Wittenhorst 10 | Volharding 6 | 2 - 5 | Competitie |
4 feb. 2024 12:00 | SJO/SSA MSH Maasduinen 5 | Wittenhorst 10 | 3 - 4 | Competitie |
28 jan. 2024 12:00 | Wittenhorst 10 | ST SVEB/Sporting S.T. 6 | 6 - 2 | Competitie |
14 jan. 2024 11:00 | SSS'18 5 | Wittenhorst 10 | 2 - 2 | Competitie |
3 dec. 2023 12:00 | Wittenhorst 10 | SV Venray 11 | 5 - 2 | Competitie |
26 nov. 2023 10:00 | SVOC'01 3 | Wittenhorst 10 | 1 - 4 | Competitie |
12 nov. 2023 10:30 | Leunen 4 | Wittenhorst 10 | 1 - 7 | Competitie |
5 nov. 2023 11:15 | Wittenhorst 10 | S.V. Oostrum 4 | 5 - 4 | Competitie |
29 okt. 2023 11:30 | RESIA 2 | Wittenhorst 10 | 2 - 0 | Competitie |
15 okt. 2023 12:00 | Wittenhorst 10 | SV United 5 | 5 - 0 | Competitie |
8 okt. 2023 11:00 | BVV'27 2 | Wittenhorst 10 | 3 - 0 | Competitie |
1 okt. 2023 12:00 | Volharding 6 | Wittenhorst 10 | 3 - 0 | Competitie |
24 sep. 2023 12:00 | Wittenhorst 10 | SJO/SSA MSH Maasduinen 5 | 7 - 2 | Competitie |
17 sep. 2023 10:45 | Hegelsom 4 | Wittenhorst 10 | 3 - 2 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
10 sep. 2023 12:00 | Wittenhorst 10 | SV Venray 11 | 1 - 3 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
3 sep. 2023 10:30 | Meterik 4 | Wittenhorst 10 | 0 - 9 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
Competitie (6e klasse 24)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volharding 6 | 16 | 13 | 0 | 3 | 53 | 21 | 32 | 39 |
2 | BVV'27 2 | 14 | 12 | 0 | 2 | 60 | 10 | 50 | 36 |
3 | Wittenhorst 10 | 16 | 10 | 1 | 5 | 52 | 32 | 20 | 31 |
4 | RESIA 2 | 13 | 10 | 0 | 3 | 37 | 15 | 22 | 30 |
5 | SJO/SSA MSH Maasduinen 5 | 15 | 10 | 0 | 5 | 48 | 29 | 19 | 30 |
6 | S.V. Oostrum 4 | 15 | 8 | 0 | 7 | 56 | 39 | 17 | 24 |
7 | SV Venray 11 | 14 | 7 | 1 | 6 | 40 | 32 | 8 | 22 |
8 | SVOC'01 3 | 15 | 4 | 0 | 11 | 21 | 41 | -20 | 12 |
9 | Leunen 4 | 14 | 3 | 2 | 9 | 17 | 59 | -42 | 11 |
10 | ST SVEB/Sporting S.T. 6 | 13 | 3 | 1 | 9 | 17 | 40 | -23 | 10 |
11 | SSS'18 5 | 15 | 2 | 4 | 9 | 14 | 51 | -37 | 10 |
12 | SV United 5 | 16 | 1 | 1 | 14 | 14 | 60 | -46 | 4 |
Mannen beker reserve zondag poulefase
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Venray 11 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 5 | 9 | 9 |
2 | Wittenhorst 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 | 3 |
3 | Hegelsom 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3 |
4 | Meterik 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 17 | -13 | 3 |
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy