Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-1

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 jun. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 v.v. Dieren JO17-1 1 0639 Onder 17 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 15:00 Dommelen JO17-1 Wittenhorst JO17-1 3 - 2 Competitie
18 mei 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 NWC JO17-1 1 - 1 Competitie
11 mei 2019 13:00 Brabantia JO17-1 Wittenhorst JO17-1 3 - 1 Competitie
4 mei 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 WODAN JO17-1 6 - 1 Competitie
13 apr. 2019 14:45 SV Unitas'59 JO17-1 Wittenhorst JO17-1 4 - 3 Competitie
6 apr. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 SV Venray JO17-1 4 - 1 Competitie
23 mrt. 2019 14:45 Best Vooruit JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 1 Competitie
16 mrt. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 SHH JO17-1 1 - 0 Competitie
23 feb. 2019 12:30 Mierlo Hout JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 7 Competitie
16 feb. 2019 13:00 Bladella JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 1 Competitie
9 feb. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 1 - 1 Competitie
8 dec. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 SV Unitas'59 JO17-1 0 - 5 Competitie
1 dec. 2018 15:00 SV Venray JO17-1 Wittenhorst JO17-1 5 - 2 Competitie
24 nov. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 Best Vooruit JO17-1 5 - 3 Competitie
17 nov. 2018 16:00 SHH JO17-1 Wittenhorst JO17-1 5 - 5 Competitie
10 nov. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 8 - 0 Competitie
3 nov. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 Brabantia JO17-1 0 - 6 Competitie
27 okt. 2018 14:45 WODAN JO17-1 Wittenhorst JO17-1 4 - 1 Competitie
13 okt. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 Dommelen JO17-1 1 - 2 Competitie
6 okt. 2018 14:45 NWC JO17-1 Wittenhorst JO17-1 6 - 0 Competitie
29 sep. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 Bladella JO17-1 5 - 1 Competitie
22 sep. 2018 13:00 Venlosche Boys JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 1 Competitie
15 sep. 2018 15:00 SV Venray JO17-1 Wittenhorst JO17-1 5 - 2 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
8 sep. 2018 15:00 Wittenhorst JO17-1 Montagnards JO17-1G 8 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
1 sep. 2018 15:00 ST Volharding/Sambeek JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 6 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (4e divisie E)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Unitas'59 JO17-1 22 21 0 1 111 16 95 63
2 Brabantia JO17-1 22 18 0 4 81 27 54 54
3 SV Venray JO17-1 22 14 1 7 65 35 30 43
4 NWC JO17-1 22 10 3 9 52 51 1 33
5 Bladella JO17-1 22 10 1 11 44 50 -6 31
6 SHH JO17-1 22 9 2 11 56 53 3 29
7 Venlosche Boys JO17-1 22 8 4 10 39 50 -11 28
8 Best Vooruit JO17-1 22 8 4 10 42 54 -12 28
9 Dommelen JO17-1 22 9 1 12 39 60 -21 28
10 Wittenhorst JO17-1 22 7 4 11 56 57 -1 25
11 WODAN JO17-1 22 4 1 17 29 78 -49 13
12 Mierlo Hout JO17-1 22 3 1 18 18 101 -83 10

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO17-1 3 3 0 0 16 3 13 9
2 Wittenhorst JO17-1 3 2 0 1 16 8 8 6
3 ST Volharding/Sambeek JO17-1 3 1 0 2 7 12 -5 3
4 Montagnards JO17-1G 3 0 0 3 1 17 -16 0

0639 Onder 17 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 AWC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berghem Sport JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 v.v. Dieren JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Juliana '31 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Someren JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wittenhorst JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WODAN JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0