Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-3

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-3 Venlosche Boys JO11-4 4 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
29 sep. 2018 10:30 Baarlo JO11-2 Wittenhorst JO11-3 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
6 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 Wittenhorst JO11-3 3 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
13 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-3 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 S.V. Lottum JO11-1 Wittenhorst JO11-3 10 - 0 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Baarlo JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blerick JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FCV-Venlo JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 H.B.S.V. JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 S.V. Lottum JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Venlosche Boys JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wittenhorst JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Lottum JO11-1 3 3 0 0 26 3 23 9
2 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 3 2 0 1 25 8 17 6
3 Wittenhorst JO11-3 3 1 0 2 13 20 -7 3
4 ST Meterik/America JO11-2 3 0 0 3 2 35 -33 0