Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-3

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 Leunen JO11-2 4 - 7 Competitie
18 mei 2019 11:00 ST SV United/BVV'27 JO11-2 Wittenhorst JO11-3 6 - 3 Competitie
11 mei 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 EWC'46 JO11-1 1 - 7 Competitie
4 mei 2019 10:30 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-2G Wittenhorst JO11-3 2 - 6 Competitie
6 apr. 2019 10:00 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-2G Wittenhorst JO11-3 0 - 3 Competitie
23 mrt. 2019 11:00 V.V. Achates JO11-2 Wittenhorst JO11-3 5 - 5 Competitie
23 feb. 2019 09:00 S.V. Oostrum JO11-2 Wittenhorst JO11-3 10 - 0 Competitie
16 feb. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 Merselo JO11-1G 7 - 4 Competitie
9 feb. 2019 11:00 Montagnards JO11-2G Wittenhorst JO11-3 4 - 5 Competitie
1 dec. 2018 08:45 FCV-Venlo JO11-3 Wittenhorst JO11-3 3 - 2 Competitie
17 nov. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-3 H.B.S.V. JO11-2 8 - 2 Competitie
10 nov. 2018 11:45 Blerick JO11-2 Wittenhorst JO11-3 8 - 2 Competitie
27 okt. 2018 10:00 S.V. Lottum JO11-1 Wittenhorst JO11-3 8 - 1 Competitie
13 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-3 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 1 - 14 Competitie
6 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-2 Wittenhorst JO11-3 5 - 1 Competitie
29 sep. 2018 11:00 Baarlo JO11-2 Wittenhorst JO11-3 4 - 4 Competitie
22 sep. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-3 Venlosche Boys JO11-4 4 - 9 Competitie
15 sep. 2018 10:00 S.V. Lottum JO11-1 Wittenhorst JO11-3 10 - 0 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
8 sep. 2018 10:00 ST Meterik/America JO11-2 Wittenhorst JO11-3 1 - 11 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
1 sep. 2018 09:00 Wittenhorst JO11-3 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 2 - 9 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Oostrum JO11-2 9 8 1 0 66 11 55 25
2 EWC'46 JO11-1 8 7 1 0 44 5 39 22
3 ST SV United/BVV'27 JO11-2 9 7 0 2 78 15 63 21
4 Leunen JO11-2 9 5 1 3 39 39 0 16
5 Wittenhorst JO11-3 9 4 1 4 34 45 -11 13
6 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-2G 9 4 0 5 24 38 -14 12
7 V.V. Achates JO11-2 9 2 2 5 31 43 -12 8
8 Montagnards JO11-2G 9 2 0 7 21 55 -34 6
9 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-2G 8 1 0 7 18 57 -39 3
10 Merselo JO11-1G 9 1 0 8 20 67 -47 3

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Lottum JO11-1 8 7 1 0 76 13 63 22
2 Blerick JO11-2 8 7 1 0 73 18 55 22
3 Venlosche Boys JO11-4 8 5 1 2 55 25 30 16
4 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 8 5 0 3 68 21 47 15
5 Wittenhorst JO11-2 8 3 2 3 33 30 3 11
6 Baarlo JO11-2 8 2 1 5 27 83 -56 7
7 FCV-Venlo JO11-3 7 1 1 5 14 83 -69 4
8 Wittenhorst JO11-3 8 1 1 6 23 53 -30 4
9 H.B.S.V. JO11-2 7 0 0 7 11 54 -43 0

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Lottum JO11-1 3 3 0 0 26 3 23 9
2 ST RKDSO/DEV-arcen JO11-1 3 2 0 1 25 8 17 6
3 Wittenhorst JO11-3 3 1 0 2 13 20 -7 3
4 ST Meterik/America JO11-2 3 0 0 3 2 35 -33 0