Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 2

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
27 jan. 2019 11:00 Someren2 Wittenhorst 2 Vriendschappelijk
10 feb. 2019 12:00 HVCH 2 Wittenhorst 2 2 Competitie
17 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Nulandia 2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 dec. 2018 Helden 2 Wittenhorst 2 2 - 4 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
9 dec. 2018 Wittenhorst 2 Someren 3 1 - 1 Competitie
2 dec. 2018 R.K.S.V. Sparta'25 2 Wittenhorst 2 3 - 1 Competitie
25 nov. 2018 Wittenhorst 2 Margriet 2 4 - 2 Competitie
18 nov. 2018 Mierlo Hout 2 Wittenhorst 2 1 - 5 Competitie
11 nov. 2018 Wittenhorst 2 Deurne 2 1 - 1 Competitie
4 nov. 2018 Wittenhorst 2 SV Budel 2 6 - 0 Competitie
28 okt. 2018 SV TOP 2 Wittenhorst 2 1 - 2 Competitie
14 okt. 2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 Wittenhorst 2 4 - 1 Competitie
7 okt. 2018 Wittenhorst 2 Boekel Sport 2 4 - 2 Competitie
30 sep. 2018 Nulandia 2 Wittenhorst 2 1 - 5 Competitie
23 sep. 2018 Wittenhorst 2 HVCH 2 2 - 4 Competitie
16 sep. 2018 Wittenhorst 2 Volharding 3 7 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 Wittenhorst 2 SV Venray 2 2 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 VCH 2 Wittenhorst 2 0 - 10 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (1e klasse B)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 R.K.S.V. Sparta'25 2 10 8 0 2 25 11 14 24
2 HVCH 2 10 7 2 1 27 9 18 23
3 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 10 6 1 3 28 15 13 19
4 Wittenhorst 2 10 5 2 3 30 19 11 17
5 Boekel Sport 2 9 4 2 3 21 17 4 14
6 Deurne 2 10 3 4 3 22 15 7 13
7 Mierlo Hout 2 10 4 0 6 16 27 -11 12
8 Margriet 2 10 3 2 5 21 25 -4 11
9 Nulandia 2 10 2 2 6 17 30 -13 8
10 SV Budel 2 9 2 1 6 9 34 -25 7
11 Someren 3 10 1 2 7 13 27 -14 5

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 2 2 2 0 0 9 1 8 6
2 SV Venray 2 2 1 0 1 2 2 0 3
3 Volharding 3 2 0 0 2 1 9 -8 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 RVU 2 1 1 0 0 5 0 5 3
2 R.K.S.V. Sparta'25 2 1 1 0 0 4 1 3 3
3 FC Hoensbroek 2 1 1 0 0 3 0 3 3
4 WDZ 2 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Wittenhorst 2 1 1 0 0 4 2 2 3
6 HVCH 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 NWC 3 1 1 0 0 3 1 2 3
8 FC Geleen-Zuid 2 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Someren 2 1 1 0 0 2 0 2 3
10 Caesar 2 1 1 0 0 2 1 1 3
11 sv O.S.S. 1920 2 1 1 0 0 2 1 1 3
12 Sportclub Susteren 2 1 1 0 0 2 1 1 3
13 HVCH 3 1 1 0 0 2 2 0 3
14 EVVC 2 1 0 1 0 2 2 0 1
15 Volkel 2 1 0 1 0 2 2 0 1
16 Bavos 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 EVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 NWC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 DAW Schaijk 2 1 0 0 1 2 2 0 0
21 Avanti'31 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
22 SVN/BtB Consultancy 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
23 Venlosche Boys 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
24 Helden 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
25 Heeswijk 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
26 SSS'18 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 s.v. Laar 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
28 V.V. Schaesberg 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
30 Bekkerveld 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 Walram 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
32 Voerendaal 2 1 0 0 1 0 5 -5 0