Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 2

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
24 mrt. 2019 12:00 Margriet 2 Wittenhorst 2 1 Competitie
31 mrt. 2019 12:00 EVVC 2 Wittenhorst 2 1 B1690 Mannen beker reserve zondag 1/4 finales
7 apr. 2019 11:45 Wittenhorst 2 R.K.S.V. Sparta'25 2 1 Competitie
14 apr. 2019 13:00 SV Someren 3 Wittenhorst 2 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
17 mrt. 2019 Wittenhorst 2 Mierlo Hout 2 6 - 2 Competitie
12 mrt. 2019 Wittenhorst 2 NWC 3 2 - 1 B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales
24 feb. 2019 Deurne 2 Wittenhorst 2 5 - 2 Competitie
17 feb. 2019 Wittenhorst 2 Nulandia 2 6 - 3 Competitie
10 feb. 2019 HVCH 2 Wittenhorst 2 3 - 1 Competitie
15 dec. 2018 Helden 2 Wittenhorst 2 2 - 4 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
9 dec. 2018 Wittenhorst 2 SV Someren 3 1 - 1 Competitie
2 dec. 2018 R.K.S.V. Sparta'25 2 Wittenhorst 2 3 - 1 Competitie
25 nov. 2018 Wittenhorst 2 Margriet 2 4 - 2 Competitie
18 nov. 2018 Mierlo Hout 2 Wittenhorst 2 1 - 5 Competitie
11 nov. 2018 Wittenhorst 2 Deurne 2 1 - 1 Competitie
4 nov. 2018 Wittenhorst 2 SV Budel 2 6 - 0 Competitie
28 okt. 2018 SV TOP 2 Wittenhorst 2 1 - 2 Competitie
14 okt. 2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 Wittenhorst 2 4 - 1 Competitie
7 okt. 2018 Wittenhorst 2 Boekel Sport 2 4 - 2 Competitie
30 sep. 2018 Nulandia 2 Wittenhorst 2 1 - 5 Competitie
23 sep. 2018 Wittenhorst 2 HVCH 2 2 - 4 Competitie
16 sep. 2018 Wittenhorst 2 Volharding 3 7 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 Wittenhorst 2 SV Venray 2 2 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
2 sep. 2018 VCH 2 Wittenhorst 2 0 - 10 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (1e klasse B)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 HVCH 2 15 11 2 2 40 13 27 35
2 R.K.S.V. Sparta'25 2 13 11 0 2 36 11 25 33
3 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 13 7 2 4 31 18 13 23
4 Wittenhorst 2 14 7 2 5 45 32 13 23
5 Deurne 2 14 5 5 4 30 19 11 20
6 Margriet 2 13 5 2 6 27 31 -4 17
7 Boekel Sport 2 14 5 2 7 24 25 -1 17
8 Mierlo Hout 2 14 5 1 8 24 40 -16 16
9 SV Someren 3 13 3 2 8 19 35 -16 11
10 Nulandia 2 12 2 2 8 22 39 -17 8
11 SV Budel 2 13 2 2 9 11 46 -35 8

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 2 2 2 0 0 9 1 8 6
2 SV Venray 2 2 1 0 1 2 2 0 3
3 Volharding 3 2 0 0 2 1 9 -8 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 RVU 2 1 1 0 0 5 0 5 3
2 R.K.S.V. Sparta'25 2 1 1 0 0 4 1 3 3
3 FC Hoensbroek 2 1 1 0 0 3 0 3 3
4 WDZ 2 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Wittenhorst 2 1 1 0 0 4 2 2 3
6 EVV 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 HVCH 2 1 1 0 0 3 1 2 3
8 NWC 3 1 1 0 0 3 1 2 3
9 NWC 2 1 1 0 0 2 0 2 3
10 SV Someren 2 1 1 0 0 2 0 2 3
11 Caesar 2 1 1 0 0 2 1 1 3
12 FC Geleen-Zuid 2 1 1 0 0 2 1 1 3
13 sv O.S.S. 1920 2 1 1 0 0 2 1 1 3
14 Sportclub Susteren 2 1 1 0 0 2 1 1 3
15 HVCH 3 1 1 0 0 2 2 0 3
16 EVVC 2 1 0 1 0 2 2 0 1
17 Volkel 2 1 0 1 0 2 2 0 1
18 DAW Schaijk 2 1 0 0 1 2 2 0 0
19 Avanti'31 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 V.V. Schaesberg 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
21 SVN/BtB Consultancy 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
22 Venlosche Boys 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
23 Helden 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
24 Heeswijk 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
25 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
26 SSS'18 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 Bavos 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
28 s.v. Laar 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
30 Bekkerveld 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 Walram 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
32 Voerendaal 2 1 0 0 1 0 5 -5 0

Mannen beker reserve zondag 1/8 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EVV 2 1 1 0 0 4 1 3 3
2 Sportclub Susteren 2 1 1 0 0 4 2 2 3
3 EVVC 2 1 1 0 0 2 0 2 3
4 HVCH 2 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Wittenhorst 2 1 1 0 0 2 1 1 3
6 R.K.S.V. Sparta'25 2 1 1 0 0 1 1 0 3
7 RVU 2 1 1 0 0 1 1 0 3
8 WDZ 2 1 1 0 0 1 1 0 3
9 NWC 2 1 0 0 1 1 1 0 0
10 FC Geleen-Zuid 2 1 0 0 1 1 1 0 0
11 FC Hoensbroek 2 1 0 0 1 1 1 0 0
12 NWC 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SV Someren 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
14 HVCH 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 sv O.S.S. 1920 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Caesar 2 1 0 0 1 1 4 -3 0

Mannen beker reserve zondag 1/4 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EVVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HVCH 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RVU 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 R.K.S.V. Sparta'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sportclub Susteren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WDZ 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst 2 0 0 0 0 0 0 0 0