Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 3

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 jan. 2019 19:30 S.V. Oostrum 2 Wittenhorst 3 1 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
3 feb. 2019 11:00 Neerkandia 2 Wittenhorst 3 1 Competitie
10 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 3 BEVO 2 2 Competitie
17 feb. 2019 11:00 Koningslust 2 Wittenhorst 3 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
2 dec. 2018 Wittenhorst 3 Haelen 2 1 - 5 Competitie
25 nov. 2018 Helden 4 Wittenhorst 3 8 - 1 Competitie
4 nov. 2018 VVV'03 3 Wittenhorst 3 2 - 1 Competitie
28 okt. 2018 Wittenhorst 3 Liessel 2 7 - 4 Competitie
21 okt. 2018 MVC'19 3 Wittenhorst 3 6 - 0 Competitie
14 okt. 2018 Wittenhorst 3 Reuver 2 5 - 1 Competitie
7 okt. 2018 ZSV 3 Wittenhorst 3 6 - 0 Competitie
30 sep. 2018 Wittenhorst 3 Koningslust 2 2 - 2 Competitie
23 sep. 2018 BEVO 2 Wittenhorst 3 5 - 2 Competitie
16 sep. 2018 Melderslo 2 Wittenhorst 3 1 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 IVO 3 Wittenhorst 3 3 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
5 sep. 2018 Wittenhorst 3 VVV'03 2 5 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (4e klasse 06)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ZSV 3 9 8 0 1 29 9 20 24
2 Neerkandia 2 8 5 3 0 33 9 24 18
3 VVV'03 3 9 5 1 3 22 20 2 16
4 BEVO 2 9 5 0 4 25 23 2 15
5 Haelen 2 9 4 2 3 25 19 6 14
6 MVC'19 3 10 4 1 5 24 26 -2 13
7 Reuver 2 9 3 2 4 18 27 -9 11
8 Helden 4 8 3 1 4 28 26 2 10
9 Koningslust 2 10 2 2 6 17 33 -16 8
10 Wittenhorst 3 9 2 1 6 19 39 -20 7
11 Liessel 2 8 1 1 6 13 22 -9 4

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 3 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Melderslo 2 3 2 0 1 9 3 6 6
3 IVO 3 3 1 1 1 9 9 0 4
4 VVV'03 2 3 0 0 3 5 15 -10 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Heijen 2 1 1 0 0 5 0 5 3
2 UDI'19/CSU 6 1 1 0 0 4 1 3 3
3 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Weltania 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 BMR 2 1 1 0 0 3 1 2 3
6 WEC 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 Merefeldia 3 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Passart-VKC 2 1 1 0 0 8 7 1 3
9 NLC'03 2 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportclub Susteren 3 1 1 0 0 2 1 1 3
11 ASV'33 3 1 1 0 0 3 3 0 3
12 Milheezer Boys 2 1 1 0 0 1 1 0 3
13 BEVO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 S.V. Brandevoort 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Lierop 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 S.V. Oostrum 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 VCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Wittenhorst 3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Wittenhorst 5 0 0 0 0 0 0 0 0
20 ZSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 0 0 1 3 3 0 0
22 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 0 0 1 1 1 0 0
23 Schinveld/Arx ICT 3 1 0 0 1 7 8 -1 0
24 Estria 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 FC Maasgouw 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
26 Laura/Hopel Combinatie 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
27 HVCH 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
28 RKMVC 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
29 RKESV 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
30 FC Uden 3 1 0 0 1 1 4 -3 0
31 vv SCM 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
32 Vitesse'08 2 1 0 0 1 0 5 -5 0