Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 3

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
26 mei 2019 12:00 Reuver 2 Wittenhorst 3 2 Competitie
2 jun. 2019 11:45 Wittenhorst 3 ZSV 3 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 mei 2019 11:45 Wittenhorst 3 ZSV 3 Competitie
12 mei 2019 11:45 Wittenhorst 3 VVV'03 3 2 - 1 Competitie
5 mei 2019 11:30 Liessel 2 Wittenhorst 3 0 - 2 Competitie
14 apr. 2019 11:45 Wittenhorst 3 Neerkandia 2 5 - 3 Competitie
7 apr. 2019 12:00 Haelen 2 Wittenhorst 3 2 - 1 Competitie
31 mrt. 2019 11:00 Neerkandia 2 Wittenhorst 3 3 - 3 Competitie
24 mrt. 2019 11:45 Wittenhorst 3 Helden 4 0 - 3 Competitie
24 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 3 MVC'19 3 2 - 4 Competitie
17 feb. 2019 11:00 Koningslust 2 Wittenhorst 3 3 - 2 Competitie
10 feb. 2019 11:45 Wittenhorst 3 BEVO 2 2 - 7 Competitie
29 jan. 2019 19:30 S.V. Oostrum 2 Wittenhorst 3 7 - 2 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
2 dec. 2018 11:45 Wittenhorst 3 Haelen 2 1 - 5 Competitie
25 nov. 2018 12:30 Helden 4 Wittenhorst 3 8 - 1 Competitie
4 nov. 2018 12:00 VVV'03 3 Wittenhorst 3 2 - 1 Competitie
28 okt. 2018 11:45 Wittenhorst 3 Liessel 2 7 - 4 Competitie
21 okt. 2018 11:00 MVC'19 3 Wittenhorst 3 6 - 0 Competitie
14 okt. 2018 11:45 Wittenhorst 3 Reuver 2 5 - 1 Competitie
7 okt. 2018 10:00 ZSV 3 Wittenhorst 3 6 - 0 Competitie
30 sep. 2018 11:45 Wittenhorst 3 Koningslust 2 2 - 2 Competitie
23 sep. 2018 11:00 BEVO 2 Wittenhorst 3 5 - 2 Competitie
16 sep. 2018 11:00 Melderslo 2 Wittenhorst 3 1 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
9 sep. 2018 12:00 IVO 3 Wittenhorst 3 3 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
5 sep. 2018 20:00 Wittenhorst 3 VVV'03 2 5 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (4e klasse 06)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ZSV 3 17 14 1 2 49 23 26 43
2 Neerkandia 2 16 8 5 3 57 29 28 29
3 BEVO 2 18 9 0 9 51 47 4 27
4 MVC'19 3 19 8 3 8 48 43 5 27
5 VVV'03 3 19 8 2 9 41 51 -10 26
6 Helden 4 17 7 4 6 47 45 2 25
7 Liessel 2 17 7 2 8 50 41 9 23
8 Haelen 2 18 6 4 8 36 39 -3 22
9 Reuver 2 19 6 3 10 35 53 -18 21
10 Koningslust 2 18 5 4 9 36 52 -16 19
11 Wittenhorst 3 18 5 2 11 38 65 -27 17

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 3 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Melderslo 2 3 2 0 1 9 3 6 6
3 IVO 3 3 1 1 1 9 9 0 4
4 VVV'03 2 3 0 0 3 5 15 -10 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Oostrum 2 1 1 0 0 7 2 5 3
2 Heijen 2 1 1 0 0 5 0 5 3
3 UDI'19/CSU 6 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Weltania 3 1 1 0 0 4 2 2 3
6 BMR 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 WEC 2 1 1 0 0 3 1 2 3
8 Merefeldia 3 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Passart-VKC 2 1 1 0 0 8 7 1 3
10 BEVO 2 1 1 0 0 3 2 1 3
11 NLC'03 2 1 1 0 0 2 1 1 3
12 Sportclub Susteren 3 1 1 0 0 2 1 1 3
13 S.V. Brandevoort 2 1 1 0 0 1 0 1 3
14 ASV'33 3 1 1 0 0 3 3 0 3
15 VCH 4 1 1 0 0 2 2 0 3
16 Milheezer Boys 2 1 1 0 0 1 1 0 3
17 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 0 0 1 3 3 0 0
18 Wittenhorst 5 1 0 0 1 2 2 0 0
19 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 0 0 1 1 1 0 0
20 Schinveld/Arx ICT 3 1 0 0 1 7 8 -1 0
21 ZSV 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
22 Estria 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
23 FC Maasgouw 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
24 Lierop 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
25 Laura/Hopel Combinatie 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
26 HVCH 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 RKMVC 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
28 RKESV 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
29 FC Uden 3 1 0 0 1 1 4 -3 0
30 vv SCM 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 Wittenhorst 3 1 0 0 1 2 7 -5 0
32 Vitesse'08 2 1 0 0 1 0 5 -5 0