Wittenhorst 6
Trainingsschema
Woensdag: 20.00 - 21.30Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
12 mei 2024 | 09:30 | Wittenhorst 6 | Leunen 3 | hoofd | Competitie |
26 mei 2024 | 11:00 | Melderslo 5 | Wittenhorst 6 | 1 | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
28 apr. 2024 10:00 | ST Sporting ST/SVEB 4 | Wittenhorst 6 | 0 - 7 | Competitie |
21 apr. 2024 10:00 | SV Venray 8 | Wittenhorst 6 | 1 - 0 | Competitie |
14 apr. 2024 09:30 | Wittenhorst 6 | Ysselsteyn 4 | 2 - 6 | Competitie |
7 apr. 2024 10:30 | S.V. Oostrum 3 | Wittenhorst 6 | 1 - 2 | Competitie |
24 mrt. 2024 09:30 | Wittenhorst 6 | Sportclub Irene 11 | 6 - 2 | Competitie |
17 mrt. 2024 09:45 | SV United 4 | Wittenhorst 6 | 2 - 2 | Competitie |
10 mrt. 2024 09:30 | Wittenhorst 6 | America 2 | 4 - 2 | Competitie |
3 mrt. 2024 10:30 | Meterik 3 | Wittenhorst 6 | 4 - 3 | Competitie |
25 feb. 2024 09:30 | Wittenhorst 6 | Kronenberg 2 | 3 - 3 | Competitie |
28 jan. 2024 11:30 | Ysselsteyn 4 | Wittenhorst 6 | 1 - 1 | Competitie |
10 dec. 2023 11:30 | Leunen 3 | Wittenhorst 6 | 1 - 6 | Competitie |
3 dec. 2023 09:30 | Wittenhorst 6 | Melderslo 5 | 6 - 2 | Competitie |
26 nov. 2023 09:15 | Wittenhorst 6 | SV Venray 8 | 1 - 3 | Competitie |
12 nov. 2023 09:30 | Wittenhorst 6 | S.V. Oostrum 3 | 1 - 0 | Competitie |
5 nov. 2023 10:00 | Sportclub Irene 11 | Wittenhorst 6 | 3 - 3 | Competitie |
29 okt. 2023 09:30 | Wittenhorst 6 | SV United 4 | 2 - 1 | Competitie |
15 okt. 2023 10:00 | America 2 | Wittenhorst 6 | 3 - 5 | Competitie |
8 okt. 2023 09:30 | Wittenhorst 6 | Meterik 3 | 2 - 3 | Competitie |
1 okt. 2023 11:30 | Kronenberg 2 | Wittenhorst 6 | 1 - 4 | Competitie |
24 sep. 2023 09:30 | Wittenhorst 6 | ST Sporting ST/SVEB 4 | 4 - 0 | Competitie |
17 sep. 2023 12:00 | SV Venray 7 | Wittenhorst 6 | 6 - 2 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
10 sep. 2023 09:30 | Wittenhorst 6 | Volharding 6 | 1 - 4 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
3 sep. 2023 10:45 | V.V. Holthees-Smakt 2 | Wittenhorst 6 | 3 - 6 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
Competitie (6e klasse 23)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ysselsteyn 4 | 20 | 17 | 2 | 1 | 99 | 25 | 74 | 53 |
2 | SV Venray 8 | 19 | 15 | 2 | 2 | 79 | 31 | 48 | 47 |
3 | Wittenhorst 6 | 20 | 11 | 4 | 5 | 64 | 39 | 25 | 37 |
4 | Meterik 3 | 20 | 12 | 1 | 7 | 53 | 39 | 14 | 37 |
5 | S.V. Oostrum 3 | 19 | 11 | 0 | 8 | 53 | 40 | 13 | 33 |
6 | America 2 | 19 | 9 | 2 | 8 | 55 | 54 | 1 | 29 |
7 | Leunen 3 | 19 | 8 | 2 | 9 | 51 | 43 | 8 | 26 |
8 | Melderslo 5 | 20 | 8 | 0 | 12 | 48 | 65 | -17 | 24 |
9 | SV United 4 | 19 | 6 | 4 | 9 | 47 | 30 | 17 | 22 |
10 | Kronenberg 2 | 19 | 5 | 5 | 9 | 45 | 59 | -14 | 20 |
11 | Sportclub Irene 11 | 20 | 2 | 1 | 17 | 29 | 138 | -109 | 7 |
12 | ST Sporting ST/SVEB 4 | 20 | 1 | 1 | 18 | 15 | 75 | -60 | 4 |
Mannen beker reserve zondag poulefase
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volharding 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 6 |
2 | SV Venray 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 8 | 2 | 6 |
3 | V.V. Holthees-Smakt 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3 |
4 | Wittenhorst 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 13 | -4 | 3 |
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy