Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-4

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 feb. 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 4 Competitie
8 feb. 2020 14:30 GFC'33 JO17-3G Wittenhorst JO17-4 1 Competitie
15 feb. 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 4 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
14 dec. 2019 12:30 Wittenhorst JO17-4 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 4 - 1 Competitie
30 nov. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 2 - 7 Competitie
23 nov. 2019 13:00 FCV-Venlo JO17-3 Wittenhorst JO17-4 4 - 1 Competitie
16 nov. 2019 14:00 RESIA JO17-2 Wittenhorst JO17-4 12 - 2 Competitie
2 nov. 2019 13:00 GFC'33 JO17-2 Wittenhorst JO17-4 8 - 4 Competitie
26 okt. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 Hegelsom JO17-1G 4 - 4 Competitie
12 okt. 2019 14:00 Baarlo JO17-1 Wittenhorst JO17-4 6 - 2 Competitie
5 okt. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 FCV-Venlo JO17-4 2 - 3 Competitie
28 sep. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 IVO JO17-2 0 - 4 Competitie
21 sep. 2019 14:00 S.V. Lottum JO17-1G Wittenhorst JO17-4 14 - 1 Competitie
14 sep. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 SV Venray JO17-4 0 - 6 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
7 sep. 2019 15:00 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 Wittenhorst JO17-4 3 - 4 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
31 aug. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 4 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (4e klasse 19)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 BEVO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bieslo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FCV-Venlo JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GFC'33 JO17-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haelen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 H.B.S.V. JO17-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hegelsom JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVC'19 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSVO JO17-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Lottum JO17-1G 9 8 1 0 58 13 45 25
2 IVO JO17-2 9 7 0 2 25 13 12 21
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 10 6 2 2 39 16 23 20
4 Baarlo JO17-1 9 5 1 3 22 22 0 16
5 RESIA JO17-2 8 4 2 2 33 12 21 14
6 FCV-Venlo JO17-3 6 3 1 2 21 16 5 10
7 GFC'33 JO17-2 9 2 4 3 36 33 3 10
8 FCV-Venlo JO17-4 8 2 2 4 11 20 -9 8
9 Wittenhorst JO17-4 10 1 1 8 22 63 -41 4
10 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 9 1 0 8 6 49 -43 3
11 Hegelsom JO17-1G 7 0 2 5 14 30 -16 2

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO17-4 3 3 0 0 21 1 20 9
2 Wittenhorst JO17-4 3 2 0 1 8 10 -2 6
3 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 3 0 1 2 6 12 -6 1
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 3 0 1 2 5 17 -12 1