Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-4

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mei 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 BEVO JO17-1 Competitie
16 mei 2020 15:00 Hegelsom JO17-1G Wittenhorst JO17-4 Competitie
9 mei 2020 14:00 MVC'19 JO17-3 Wittenhorst JO17-4 Competitie
18 apr. 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 RKSVO JO17-2G Competitie
4 apr. 2020 12:30 Bieslo JO17-1 Wittenhorst JO17-4 Competitie
28 mrt. 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 Haelen JO17-2 Competitie
14 mrt. 2020 13:25 FCV-Venlo JO17-4 Wittenhorst JO17-4 Competitie
7 mrt. 2020 13:30 H.B.S.V. JO17-3G Wittenhorst JO17-4 1 - 5 Competitie
15 feb. 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 1 - 0 Competitie
8 feb. 2020 14:30 GFC'33 JO17-3G Wittenhorst JO17-4 3 - 3 Competitie
1 feb. 2020 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 4 - 1 Competitie
14 dec. 2019 12:30 Wittenhorst JO17-4 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 4 - 1 Competitie
30 nov. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 2 - 7 Competitie
23 nov. 2019 13:00 FCV-Venlo JO17-3 Wittenhorst JO17-4 4 - 1 Competitie
16 nov. 2019 14:00 RESIA JO17-2 Wittenhorst JO17-4 12 - 2 Competitie
2 nov. 2019 13:00 GFC'33 JO17-2 Wittenhorst JO17-4 8 - 4 Competitie
26 okt. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 Hegelsom JO17-1G 4 - 4 Competitie
12 okt. 2019 14:00 Baarlo JO17-1 Wittenhorst JO17-4 6 - 2 Competitie
5 okt. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 FCV-Venlo JO17-4 2 - 3 Competitie
28 sep. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 IVO JO17-2 0 - 4 Competitie
21 sep. 2019 14:00 S.V. Lottum JO17-1G Wittenhorst JO17-4 14 - 1 Competitie
14 sep. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 SV Venray JO17-4 0 - 6 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
7 sep. 2019 15:00 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 Wittenhorst JO17-4 3 - 4 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
31 aug. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 4 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (4e klasse 19)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-4 4 3 1 0 13 5 8 10
2 Haelen JO17-2 3 2 1 0 15 5 10 7
3 MVC'19 JO17-3 3 2 0 1 14 6 8 6
4 BEVO JO17-1 3 2 0 1 8 5 3 6
5 FCV-Venlo JO17-4 1 1 0 0 1 0 1 3
6 GFC'33 JO17-3G 2 0 2 0 6 6 0 2
7 Hegelsom JO17-1G 1 0 1 0 3 3 0 1
8 RKSVO JO17-2G 2 0 1 1 4 5 -1 1
9 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 3 0 1 2 3 5 -2 1
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-4 3 0 1 2 5 10 -5 1
11 Bieslo JO17-1 1 0 0 1 1 8 -7 0
12 H.B.S.V. JO17-3G 2 0 0 2 2 17 -15 0

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Lottum JO17-1G 9 8 1 0 58 13 45 25
2 IVO JO17-2 9 7 0 2 25 13 12 21
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 10 6 2 2 39 16 23 20
4 Baarlo JO17-1 9 5 1 3 22 22 0 16
5 RESIA JO17-2 8 4 2 2 33 12 21 14
6 FCV-Venlo JO17-3 6 3 1 2 21 16 5 10
7 GFC'33 JO17-2 9 2 4 3 36 33 3 10
8 FCV-Venlo JO17-4 8 2 2 4 11 20 -9 8
9 Wittenhorst JO17-4 10 1 1 8 22 63 -41 4
10 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 9 1 0 8 6 49 -43 3
11 Hegelsom JO17-1G 7 0 2 5 14 30 -16 2

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO17-4 3 3 0 0 21 1 20 9
2 Wittenhorst JO17-4 3 2 0 1 8 10 -2 6
3 ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 3 0 1 2 6 12 -6 1
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 3 0 1 2 5 17 -12 1